Корисні поради хворим на цукровий діабет від лікарів Краматорська

9c79b94c4a3ff82d928012e9371fbeac XL 
Центр сімейної медицини №1 Краматорська надав у Фейсбуці корисні поради хворим на цукровий діабет.
 
"Кількість людей з цукровим діабетом у всьому світі зростає. Хоча багато хто може цього не усвідомлювати, проте наявність цукрового діабету пов'язано з підвищеним ризиком виникнення серцево-судинних захворювань.
Дослідження показали, що люди з цукровим діабетом ІІ типу у 4 рази частіше, ніж населення загалом, помирають від серцево-судинних патологій. Цукровий діабет поступово пошкоджує кровоносні судини та впливає на м'язи серця. Це призводить до передчасного розвитку ішемічної хвороби серця, інфарктів, серцевої недостатності та раптової серцевої смерті.
Через пошкодження нервів, яке викликає цукровий діабет, пацієнти можуть не відчувати болю в грудях або інших видів дискомфорту, які можуть сигналізувати про те, що з серцем щось не так. Тому хвороба серця може бути не виявлена ​​доти, доки вона не розвинеться. Люди, що мають цукровий діабет, можуть страждати від «тихих серцевих нападів», маючи вже запущену стадію захворювання.
Рекомендуємо заздалегідь робити кроки, щоб знизити ризик виникнення серцево-судиних захворювань у майбутньому. За даними досліджень, позитивні зміни в способі життя, такі як відмова від куріння, зниження маси тіла, фізична активність, дотримання більш здорової дієти, контроль артеріального тиску та дотримання режиму лікування можуть сприяти поліпшенню стану як при цукровому діабеті, так і при серцево-судинних захворюваннях, подовжуючи життя в середньому на 8 років!".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter