Коли потрібно звернутись до дитячого психолога?

3dc231223ac9bf8d44bfbc648e105680

Дитинство завжди асоціюється з безтурботним періодом, коли немає ніяких робочих стресів, побутових обов`язків і «сірих» буднів.

Але насправді, дитинство – час не тільки для веселощів та ігор, але і важливий період становлення психіки та формування особистості, в якому батькам часто непросто розібратися без допомоги фахівця. Бувають випадки, коли допомога дитячого психолога необхідна: дитина погано адаптується в соціумі, досить складно знайти спільну мову в родині, різко починає поводитися нехарактерно для себе або агресивно. Для маленької дитини діагностична консультація триває близько 45 хвилин.

На першій зустрічі психолог знайомиться з дитиною і батьками, а потім займається з дитиною, вони спілкуються про інтереси, як пройшов день, що гарного трапилося. Протягом заняття психолог використовує різні підходи ігрової та арт-терапії, засновані на наукових методах психодіагностики, щоб краще зрозуміти дитину і налаштувати її на співпрацю. За допомогою проєктивних методів, наприклад, малювання, психолог може дізнатися про несвідомі страхи та переживання дитини, щоб підібрати правильний підхід до психокорекції та розробити рекомендації для батьків. 

Консультації з психологом позитивно впливають на взаємодію батьків з дитиною і допомагають краще розуміти один одного.

Записатись на консультацію до дитячого психолога Простору підтримки можна за телефоном гарячої лінії 066 993 2800.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter