ЄС починає тиснути на країни, які постачають до рф підсанкційні товари

1483691557 9833 sanktsiji proti rf koshtuvali evrosoyuzu 176 mlrd evro u 2015 rotsi

Європейський Союз має намір посилити тиск на країни, в яких спостерігається сплеск імпорту з ЄС передових технологій та інших товарів, на які накладено сакнції щодо постачання до рф, але які у кінцевому результаті можуть опинитися у росіян.

 Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Після введення санкцій на постачання окремих товарів до росії різко зросло їх постачання з країн ЄС та G7 до таких країн, як Туреччина, ОАЕ, Казахстан та інші країни Східної Європи та Центральної Азії. Там спостерігається зростання експорту до росії. Тому у ЄС вважають необхідно посилити контроль за такими товарами.

За даними джерел видання, мета запиту на посилений моніторинг – визначити, чи потрапляють підсанкційні товари до росії. За словами одного з джерел, запит, який включатиме розширення відстеження і збору інформації про торгові потоки, застосовуватиметься до сотень товарів і технологій, що підпадають під санкції, які можуть бути використані у військових цілях.

 

ЄС та його союзники нині дедалі більше уваги приділяють затиканню будь-яких лазівок та запобіганню обходу послідовних раундів санкцій, які вони запровадили. США також посилюють тиск на Туреччину та ОАЕ, щоб обмежити торгові потоки з росією.

Днями Володимир Зеленський заявив, що західні країни повинні зробити усе можливе, щоб здійснити відповідний тиск на фізичних і юридичних осіб росії та інших країн, які допомагають державі-терористу відновлювати ракетний потенціал і отримувати технології.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter