У Польщі українці стали жертвами шахраїв: що сталося

234390

Поліція розповіла, як діють зловмисники.

У Польщі двоє українців загалом втратили понад 160 тисяч грн через дії шахраїв. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gorzowianin.

Українці мешкають у Гожуві. Один із них втратив 11 тисяч злотих (близько 92 500 грн), інший – 9 тисяч злотих (75 670 грн).

Стверджується, що шахраї телефонують потенційній жертві та кажуть, що вони нібито є представниками банку і переконують їх перерахувати заощадження. Для підсилення страху вони починають розмову з фрази: "Ваші гроші під загрозою", а потім вимагають виконувати вказівки для отримання віддаленого доступу до телефонів жертв.

"Аферист, який вдавав з себе працівника банку, стверджував, що гроші на рахунку під загрозою і потрібно діяти швидко. Тому він попросив свою жертву встановити на телефон застосунок для віддаленого доступу до пристрою", – розповів Гжегож Ярошевич, речник Головного управління муніципальної поліції в Гожуві.

За словами представника поліції, сумнівні дзвінки "з банку" варто одразу припиняти, і радять уточнювати у банку самостійно інформацію про свої заощадження.

"Шахраї супроводжують вас на кожному кроці та створюють враження професіоналізму та готовності допомогти. Вони навіть пропонують спілкування кількома мовами. На жаль, це завжди призводить до втрати коштів з рахунку. Так було і в цьому випадку, коли шахрай зняв гроші з рахунку", – додав він.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter