Препарати від глистів: види та найпопулярніші засоби

Щорічно кількість жертв гельмінтної інвазії збільшується, тому дуже важливо знати про все різноманіття препаратів від глистів. На сторінці https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protiv_glistov можна дізнатися повну інформацію про такі лікарські засоби. Також за допомогою МІС Аптека 9-1-1 можна здійснити онлайн-бронювання в партнерському аптечному закладі. Аптека 9-1-1 надає можливість долучитися до багатьох соціальних програм та отримати консультацію спеціаліста телефоном чи у чат-боті.

Види антигельмінтних препаратів

Всі препарати від глистів можна розділити на ліки вузького і широкого спектра дії. До першої групи належать:

  • протинематодні;
  • протитрематозні;
  • протицестодозні засоби.

Ліки широкого спектра дії допоможуть позбавитися будь-яких гельмінтів.

Найпопулярніші препарати від глистів

Одним із найпопулярніших антигельмінтних препаратів є Пірантел. Ці таблетки призначають при інвазії аскаридами, гостриками та анкілостомами. Пірантел призводить до паралічу нервових закінчень та м’язів паразитів. Курс лікування зазвичай складає 3 дні. Існує така лікарська форма Пірантелу, як суспензія – для дітей.

Декарис діє аналогічним чином: до його складу входять речовини, що паралізують рух паразитів. Також ці ліки сприяють виробленню в крові антитіл. Це досить ефективний препарат, тому приймати його слід одноразово.

Широкий спектр дії має препарат Мебендазол, він може позбавити від різних типів паразитів. Мебендазол не можна застосовувати дітям, вагітним та особам із хронічними захворюваннями. Цей медикамент має багато протипоказань, тому без консультації фахівця його приймати не слід.

Альбендазол належить до ефективних засобів широкого спектра дії, його призначають при змішаних гельмінтозах. Схема прийому та доза ліків будуть залежати від типу гельмінтної інвазії.

Піперазин паралізує м’язи круглих гельмінтів, наприклад, гостриків або аскарид, вони не можуть рухатися та опиратися перистальтичній хвилі в кишківнику, тож виводяться назовні з фекаліями.

Слід запам’ятати, що самолікування у випадку гельмінтної інвазії може призвести до серйозних наслідків, тому для вибору препарату необхідно звернутися до лікаря. Він знайде оптимальний варіант в залежності від віку та ваги тіла хворого та типу паразита.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter