Як підібрати ідеальні штани за типом фігури: 5 лайфхаків від стилістів

fullsize

Ці поради допоможуть виглядати стильно та завжди залишатися у тренді.

Штани можуть зробити образ довершеним, однак в деяких випадках можуть лише його зіпсувати. Важливо знати, як правильно носити цей елемент гардеробу. Стилісти поділилися лайфхаками, які допоможуть підібрати штани за типом фігури. 

Перевернутий трикутник

Рисами цього типу фігури є широкі квадратні плечі, менші стегна та відсутність чіткого розмежування між талією та стегнами. Стилісти рекомендують не одягати вузькі штани. Натомість, щоб збалансувати верхню та нижню частини тіла, спробуйте більш вільні. Наприклад, хорошим варіантом будуть брюки палаццо. 

Пісочний годинник

Якщо у вас тип фігури "пісочний годинник", верх і низ мають однаковий розмір. Крім того, оскільки середня частина чітка та вузька , її слід підкреслити.

Уникайте спортивні штани та варіанти з широкими штанками. Ви можете вибрати облягаючі речі, щоб підкреслити фігуру. Стилісти не заперечують категорично широкі штани, але важливо, щоб талія була чітко виражена. 

Груша

Людям з таким типом фігури не варто вибирати великі кишені, візерунки та інші деталі. Вузькі брюки та моделі з низькою посадкою підкреслять широкі стегна, що може зробити низ більшим. Натомість вдало підійдуть штани кльош із високою посадкою.

Прямокутник

Цей тип фігури можна впізнати за однаковим розміром плечей та стегон. Відмінним вибором стануть штани з низькою або середньою посадкою. Це можуть бути карго, буткат або підворот.

Яблуко

Уникайте дуже завужені штани з високою талією. Стилісти рекомендують звернути увагу на штани із середньою посадкою і широкими штанками. Рекомендується також вибирати речі із задніми або бічними кишенями, щоб створити вигини на стегнах. 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter