Новий Apple Watch7: що нового пропонує розробник

 2085252

Продаж Apple Watch Series 7 в Україні почався 15 жовтня 2021 року. Свіжий годинник має більшу потужність, ніж попередня модель. Цей зразок став володарем великого та доброякісного AMOLED-дисплея, а екран вміщує повну QWERTY-клавіатуру. Відбулося збільшення насиченості екрану на 70% порівняно з попередніми версіями. Сенсори гаджета залишилися без змін. Додалися додаткові прилади у вигляді вдосконаленого контролера якості сну, датчика, що відстежує пульс і рівень кисню в крові, ЕКГ.


Що сподобалося користувачам

Зразок отримав вбудований модуль GPS. Це дуже зручна функція для того, щоб визначити своє місцезнаходження. Велосипедисти отримали можливість прокладання маршруту одразу за годинами. Новинкою смарт-годин від Apple став екран. Він отримав збільшення на 20% порівняно з Watch Series 6, а також більшою стала яскравість (на 70%). Більш тонкі рамки дисплея вміщують на 50% більше тексту, ніж попередньої версії.


За твердженнями виробника, Apple Watch Series 7 стали найрозумнішим годинником з усіх випущених модифікацій. Є захист від пилу за нормами IP6X та від води за стандартом WR50. Новий розумний годинник найкраще підійде для велосипедних поїздок в екстремальних умовах. Девайс здатний контролювати падіння з велосипеда із повідомленням екстреним контактам.

Серед новинок варто відзначити появу двох нових циферблатів: Контур та Подвійний модуль. Додаванням Контуру наголошується на великих розмірах дисплея. Екран здається вигнутим через розміщення цифр по контуру. Вдвічі велика інформація розміщується на основному дисплеї завдяки подвійному модулю.

Наявність фронтального скла із надвисокою міцністю захищає від тріщин. В основі скло плоске, а до центру більш товсте, ніж у Series 6 (на 50%). Це робить годинник стійким до виникнення тріщин і подряпин. Заряджання акумулятора протягом півтора днів дозволяє девайсу працювати протягом 18 годин. Зважаючи на постійне користування основними функціями, це дуже непоганий показник. Ця функція стала швидше, ніж у Watch Series 6 (на 33%).

Можна здійснювати телефонні розмови та робити відеодзвінки Face Time, а також мешканці європейських країн можуть звертатися до служби порятунку через SOS. Для цього не потрібно шукати Wi-Fi-роутер.

Усі бажаючі купити Apple Watch7 стануть володарями більшого екрана, постійно включеного датчика, швидшої зарядки та всіх доступних функцій стану здоров'я.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter