Як шматок мила допоможе утеплити вікна: лайфхак на зиму

01001pdx 3afe 1280x720

У кожного з нас завжди після використання мила залишається маленький шматок, який не зрозуміло куди дівати. Деякі господині лишають, аби потім малювати на тканині, хтось перетворює його на рідке мило. А ми поділимося ще одним крутим способом - утеплимо вікна! Перед настанням сильних морозів ця тема неабияк актуальна. Тож беріть свій омилок і давайте займатися цікавим процесом разом! 

Насправді цей лайфхак давно відомий нашим мамам і бабусям. Адже не у всіх були скотч чи клей  для заклеювання щілин, тоді на допомогу приходив обмилок. Отже вам потрібно лише злегка намочити обмилок, змастити їм підготовлений шматок паперу або скотча, а тоді заклеїти їм щілину у вікні. Господині кажуть, що таке  саморобне утеплення буде триматися до самої весни.

А ще обмилки можуть створити красу на вікнах. Беремо шматочки тюлі або паперові сніжинки, їхню тильну сторону мажемо милом, а потім прикладаємо матеріал до скла. Він прилипне міцно, а коли будете знімати, то побачите, що не лишилось слідів і розводів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter