Російські окупанти не взмозі оточити Бахмут, – ISW

275328

Місту Бахмут Донецької області наразі не загрожує оперативне оточення. Про це заявив в останньому зведенні про російсько-українську війну американський Інститут дослідження війни (ISW).

Його експерти стверджують, що заяви рашистів про загрозу перекриття траси Бахмут – Констянтинівка не відповідають дійсності.

Воно наче й справді так. Однак потрібно визнати, що за останні дні російські окупанти відчутно просунулися до цієї самої дороги, підступившись до Озаряновки, Андріївки, Курдюмовки та Зеленопілля.

Тому «шапкозакидництво» тут теж ні до чого – ситуація досить тривожна, адже, наприклад, саме так починалося, наприклад, вдале захоплення ворогом Лисичанська. ЗСУ і союзники мають думати, як цьому запобігти.

Тим часом, 93-я окрема механізована бригада Збройних сил України Холодний Яр на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» показала, як її артилеристи обстрілюють позиції загарбників під Бахмутом.

P.S.: На мапі видно, що є й друга траса, по якій ЗСУ можуть підтримувати свої війська в районі Бахмута – зі Слов’янська.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter