flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

У Краматорську відбувся «Осінній перформанс»

osennij performans kramatorsk.jpg6

У Краматорську, у сквері «Лабірінт», теплим осіннім вечором п’ятниці було багатолюдно.

osennij performans kramatorsk.jpg7Мешканці міста завітали на «Осінній перформанс», організований керівницею сучасної урбаністичної театральної лабораторії (СТУЛ), професійним режисером Ксенією Ковальовою.

osennij performans kramatorsk.jpg8На красивій локації, поряд зі скульптурами відомих українських митців, лунали вірші від поетів 60-х у виконанні акторів С. Т. У. Л. Також вірші могли прочитати усі бажаючі.

osennij performans kramatorsk.jpg5Гурт "Sa&Va" порадував виконанням українських пісень. А актори Сучасної урбаністичної театральної лабораторії показали уривки з вистави "Маленький принц". До речі, скоро її знову покажуть глядачам. Так що ті, хто не встиг подивитися, зможуть це зробити.

А пізніше, мешканців і гостей міста чекає прем’єра вистави від СТУЛу. Учасники творчого об’єднання зараз працюють над новою виставою «Лісова пісня».

За словами Ксенії Ковольової, зимового перформансу у Краматорську не буде: його проводити поки що не планують. Але є можливість насолодитися осіннім, поки стоїть тепла погода.

Мешканцям Краматорська сподобався захід. У сквері можна було побачити людей різного віку.

Враження краматорчан

osennij performans kramatorskАся та Євген: «Это круто для нашего города. В Киеве, например, такие перформансы – это обычной дело. Поэтому мы рады, что в нашем городе стали проводить такие мероприятия. Это очень интересно, очень творческая атмосфера. Мы надеемся, что все люди будут приобщаться и проявлять себя.

Всегда интересно посмотреть на талантливых людей, особенно если они живут в твоем городе».

osennij performans kramatorsk1Станіслав: «Я отримую величезне естетичне задоволення від того, що тут відбувається. Це чудово. Сподіваюся, що такі перформанси стануть доброю традицією. І це буде спонукати людей виходити зі своїх домівок, приймати участь у таких заходах і демонструвати свої таланти».

osennij performans kramatorsk.jpg2Ольга: «Мы были с ребенком неподалеку, он ходит на занятия в кружок. Увидели, что развешивают фонарики и решили подойти посмотреть. Я видела в Фейсбуке, что проходят подобные мероприятия. Но попали первый раз. Нам очень понравилось».<

1 1 1 1 1 8 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

8°C
Краматорск

Влажность 63%

Ветер 0 м/с

Давление 755 мм

Курс валют НБУ на 23.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта