flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Ляльки, вишиванки та живопис: у Краматорську відкрився обласний вернісаж «Об’єднані мистецтвом»

vernisazh doumck 2

6 квітня в Донецькому обласному навчально-методичному центрі культури відкрився обласний вернісаж «Об’єднані мистецтвом».

vernisazh doumck 3На ньому представлені роботи 5 претендентів на звання «майстер» традиційного народного, сучасного декоративно-прикладного та народного мистецтва з Краматорська, Волноваського району, Слов’янська, Маріуполя та с. Златоустівка.

vernisazh doumck 6На розгляд комісії представлено більше 60 робіт, виконаних у різних техніка: живопис, графіка, бісероплетіння, лялька.

Відкрила вернісаж завідувач відділу ДОУМЦК Тетяна Дергачова, яка розповіла про майстрів та підкреслила, що в умовах карантинних обмежень вернісаж можна буде побачити також онлайн.

Так, Валентина Рогова зі Слов’янська входить до складу зразкового народного аматорського колективу «Слов’яни». Працює в напрямах станкового живопису та графіки. Її роботи були неодноразово представлені на виставках та фестивалях.

Олена Пасхалова працює викладачем Школи мистецтв №3 Краматорська. Вона активно займалася туризмом, що знайшло відображення у картинах автора. Роботи Олени Пасхалової також були представлені на багатьох виставках на конкурсах різних рівнів.

Тетяна Козловьска з Волновахи представниця національно-культурного об’єднання греків «Астерізма». Авторка створює прикраси з бісеру та природного каменя. Її прикраси знайшли свої володарів не тільки в Україні.

Наталія Харуненко — зберігач фонду народного пошуково-дослідницького фольклористичного гурту «Первоцвіт» Златустівського центру народної творчості. Її ляльки — цікаві і самобутні. Також авторка володіє багатьма техніками української народної вишивки.

vernisazh doumck 1.jpg1Наталія Рижова входить до складу народного клубу «Студія любителів вишивки «Рушничок». Основний напрям творчості – вишивка та народна лялька. Одна з робіт Наталії стала переможницею Міжнародного конкурсу «Лялькова королева».

vernisazh doumck 9«Більш за все сподобалася робота «Вище хмар». Мабуть тому, що коли ми досягаємо певної вершини, ми ставимо собі нові цілі та підкорюємо інші вершини.

Також сподобалася картина «Маки», тому що вони асоціюються з нашим народом, історією.

Звісно, що автори, коли малюють, хочуть донести до нас свої емоції, красу, яку вони бачать. Бо кожен бачить цей світ по-своєму, під своїм кутом. І те бачення, яке передають автори, належить до їх серця. Але вони діляться з нами своїм баченням.

Дуже цікаві роботи, талановиті автори. Вони заслуговують того, щоб роботи та картини були не тільки на цій виставці, на звання «майстер», а щоб ії побачило ще багато людей. Бо треба ділитися красою, фарбами цього світу», -- сказала заступник начальника управління, начальник відділу з питань туризму, курортів та охорони культурної спадщини управління культури та туризму ДонОГА Аліна Певна.

vernisazh doumck 10

vernisazh doumck 4

1 1 1 1 1 8 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

16°C
Краматорск

Влажность 26%

Ветер 2 м/с

Давление 770 мм

Курс валют НБУ на 11.04.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта