Пацієнти ДТМО Краматорська вже отримують лікування у відремонтованих приміщеннях

dtmo remont 4

У ДТМО Краматорська триває капітальний ремонт. Вже завершені роботи в правому крилі будівлі стаціонару. Туди переїхали інфекційне відділення №1, 2 та терапевтичне відділення.

dtmo remont 1.jpg3

dtmo remont 1.jpg2

І тепер маленькі пацієнти отримують медичну допомогу в нових, красивих і затишних палатах. Лікар-ординатор Ольга Панасівська розповіла, що умови тепер у відділенні дуже хороші. Подобаються і дітям, і батькам, і співробітникам.

dtmo remont 7«Ремонт проведено добре. Ми дуже раді, що у нас тепер таке відділення. Пластикові вікна, які зручно провітрювати.

dtmo remont 8У кожній палаті туалет, в деяких палатах є душ. Це зручно для мам і дітей. Так і повинно бути в дитячому відділенні».

dtmo remont 13

Ганна, мама маленької пацієнтки Катерини: «Добре, тепло, не мерзнемо. Зручно все, туалет є. Ліжка хороші. Йдемо на одужання».

dtmo remont 23

На першому поверсі в інфекційному відділенні вже готові до прийому пацієнтів 5 мельцерівських боксів. Раніше в ДТМО їх було всього два.

dtmo remont 20

Завдяки таким боксам, з виходом на вулицю, будуть розділені потоки пацієнтів.

dtmo remont 22

Лікар-інфекціоніст Наталія Сімейко: «Зараз створені умови, які нас повністю задовольняють. Зручно, тому що ми тепер можемо ізолювати  хворих з різними патологіями.

Це добре, як для малюків, так і для матусь, які будуть потрапляти з дітьми до інфекційного відділення. Це дуже важливо, особливо в теперішній час, в пандемію коронавірусу».

dtmo remont 6

Завдяки встановленню бойлерів, в кожній палаті є цілодобово холодна і гаряча вода. Стіни в палатах пофарбовані, в коридорах - покриті спеціальним матеріалом - байраміксом на полімерній основі. Він міцний і довговічний. Низ стін викладений кахлем. Двері всюди замінені на алюмінієві.

Раніше була замінена система опалення, протипожежної сигналізації. Встановлена ​​сучасна вентиляція. Її потужність можна регулювати.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету при співфінансуванні з містом. Загальна сума реалізації проєкту становить 70 млн. грн. Ремонт робить ТОВ «Автоінтерстрой». Ремонт включає 4 черги. Зараз реалізується 1 черга проекту.

Також проводиться термомодернізація будівель лікарняного містечка за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку на суму понад 26 млн. грн. Фасади будуть не тільки естетично виглядати, але і взимку тримати тепло, а влітку - прохолоду.

dtmo remont 3

Нагадаємо, що капремонту в дитячій лікарні не було з моменту її заснування, понад 60 років.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 15 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter