flagman223x100

tes3 2

lom4

9999300х150

В Краматорске отремонтируют инфекционное отделение Горбольницы №1

gorbolnica1 kramatorsk

В Краматорске планируют отремонтировать терапевтическое и инфекционное отделение Горбольницы №1. Об этом в Фейсбуке проинформировала депутат городского совета, советник городского головы по социальным вопросам Светлана Фомина.

gorbolnica1 kramatorsk.jpg1«Наприкінці минулого року я, як голова постійної комісії з питань освіти та науки, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури і спорту, звернулася до міського голови Олександра Гончаренко з пропозицією щодо виділення коштів на проведення обстеження та виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції інфекційного відділення (бокс), поточний ремонт санвузлів інфекційного та терапевтичного відділень КНП «Міська лікарня № 1». 

gorbolnica1 kramatorsk.jpg2Мої пропозиції були озвучені на II пленарному засіданні сесії міської ради VIII скликання 23.12.2020р. та отримали підтримку міської адміністрації та депутатського корпусу.

gorbolnica1 kramatorsk.jpg3

12 січня 2021 року, на території лікарняного містечка відбулась перша зустріч робочої групи. В зустрічі прийняли участь заступник міського голови Сергей Смирнов , в.о. головного лікаря Юлія Кушнерик, керівник УКС Саід Османов, представник  будівельної фірми "Автоінтерстрой",  представник проектантів Ірина Кошелева, депутати міської ради Світлана Фоміна та  Сергій Дубинский.

Члени робочої групи оглянули об’єкти, отримали інформацію про реальні потреби лікарні та прийняли рішення найближчим часом надати свої пропозиції щодо вирішення даного питання.

Контроль за ходом та виконанням ремонтних робіт було покладено на заступника міського голови Сергія Смирнова, в.о. головного лікаря Юлію Кушнерик та Комітет з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».

1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Ничего не найдено!

Погода:

-0°C
Краматорск

Влажность 93%

Ветер 5 м/с

Давление 750 мм

Курс валют НБУ на 28.01.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта