flagman223x100

tes3 2

lom4

9999300х150

Обрати постачальника газу, який пропонує найвигідніші ціни, відтепер можна через Приват24

 

privat 600x400 v1

В Україні 12,5 млн домогосподарств використовує природний газ в побуті. 1 серпня 2020 року запустився ринок газу. Тепер споживачі можуть вибрати, в кого купувати газ та підключитися до газопостачальної компанії онлайн.

Навіщо платити більше

Споживачам нарешті надали право вибору і тепер при користуванні блакитним паливом можна платити менше. Єдиної ціни на газ більше немає. Але в той же час, ми не звикли обирати постачальників, і не всі розуміють, що робити далі.

За кінцеві ціни на газ для людей відповідають газозбутові компанії. Постачальники можуть пропонувати людям тарифні плани, акції, пакетні пропозиції. І тут потрібно знати головні критерії. Це надійність та цінова політика компанії.

Найпотужнішим постачальником газу в Україні є державна компанія «Нафтогаз України». Доля ГК «Нафтогаз України» на роздрібному газовому ринку складає приблизно 2%, що становить більше 240 тисяч домогосподарств по Україні. ГК «Нафтогаз України» пропонує для своїх побутових клієнтів два тарифи на газ – «Місячний» (4,7 грн/куб. м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу) та «Річний» (5,24 грн/куб. м з ПДВ, без вартості доставки (розподілу).

Підключитися до газопостачання можна за декілька кліків 

Вже сьогодні завдяки партнерському проєкту з «Нафтогазом України», в Приват24 можна за декілька кліків підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Новий сервіс доступний більше ніж 12 мільйонам клієнтів банку - користувачам Приват24.

Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку - укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь яких послуг в країні.

Як це зробити: роз’яснюємо покроково

У новому сервісі ПриватБанку змінити постачальника газу просто. На веб сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання». Наступний крок - вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу. Під карткою з адресом розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).

Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID – кваліфікованого електронного підпису, що є аналогом вашого власноручного підпису. SmartID зберігається в захищеному хмарному сховищі, а використання е-підпису підтверджено Законом України «Про електронні довірчі послуги». Ви можете підписувати документи та звіти, підтверджувати особистість та отримувати послуги онлайн за допомогою свого смартфону – додаткових пристроїв і додатків для зберігання е-підпису не потрібно.

Після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

*на правах рекламы

1 1 1 1 1 13 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий


20000000

evgenia

top5

Ничего не найдено!

Погода:

-0°C
Краматорск

Влажность 100%

Ветер 1 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 29.11.2020:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта