flagman223x100

tes3 2

lom4

9999300х150

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА політичної партії «КОМАНДА МАКСИМА ЄФІМОВА «Наш Краматорськ» на виборах депутатів Краматорської міської ради

122159051 421370625519637 5233748052216704458 n«Команда Максима Єфімова «Наш Краматорськ» – загальноукраїнська партія, орієнтована на розвиток нашого рідного міста. Наша мета – забезпечити стратегію та динаміку змін і, зрештою, отримати гідний результат в інтересах усієї громади.

Ми надаємо мешканцям Краматорська альтернативу – на відміну від так званих «великих» партій. Ті загрузли в політиці, втратили зв’язок із людьми й територіальними громадами, загралися у «велику» політику.

Ми натомість представляємо інтереси рідного міста й готові їх захищати на всіх рівнях. Ми не розмінюємося на інші завдання й свої сили та знання сконцентрували саме на розвитку Краматорська.

До партії увійшли відомі й шановані громадою люди. За нами – чесні імена та добрі справи. Це – команда, яка разом реалізувала перший етап Стратегії розвитку Краматорська.

Наш лідер Максим Єфімов на парламентському та урядовому рівні забезпечив Краматорську найбільші серед усіх міст України державні інвестиції в інфраструктурний розвиток.

Наші активісти зробили все, щоб ці кошти використати максимально ефективно й дати старт відродженню міста.

Ми допомагали міській владі, готували проєкти, залучали кращих архітекторів та експертів, які сприяли перетворенню міста. Наша команда – це громадські організації, студентські об’єднання, спілки ветеранів і пенсіонерів, бізнес-структури, які беруть участь у програмі «Соціальна карта «Наш Краматорськ». Це також сотні волонтерів, які беруть участь в організації різноманітних культурно-масових і спортивних заходів у місті. Усі ми – тисячі активних містян, які разом роблять життя в місті кращим і комфортнішим. Ми усі – основа партії «Команда Максима Єфімова «Наш Краматорськ».

Результат наших спільних дій – соціальні та інфраструктурні об’єкти, на які люди чекали десятиліттями, але які стали можливими завдяки нашим зусиллям. Ми пишаємося тим, що разом зробили рідне місто кращим і красивішим.

Однак сьогодні мало просто будувати інфраструктуру. Місту важливо бути конкурентним у залученні інвестицій і фахівців, у реалізації масштабних проєктів і пошуку нових економічних ідей і моделей.

Тому на часі – другий етап Стратегії розвитку Краматорська. І наша команда готова взяти на себе відповідальність за подальший його розвиток. Ми продовжимо будувати місто майбутнього та пропонуємо всім містянам приєднатися до нашої команди.

Нам потрібне сильне представництво в міській владі. Тому ми делегуємо 42 кандидати в депутати Краматорської міської ради. Серед них – представники громадської організації «Наш Краматорськ», які всі ці роки доводять справами здатність змінювати місто й досягати серйозних результатів.

Серед нас – представники всіх сфер життя Краматорська. Кожен із нас особистою історією успіху довів здатність стати лідером змін у рідному місті. І готовність трансформувати свої знання та досвід у форматі депутата міськради.

Пропонуємо містянам підтримати нашу команду. Щоб мати надійну точку опори й не залежати від мінливих політиканів. Ми спрямовані на розвиток Краматорська. Це – наше стратегічне партійне завдання. Інших – немає й не буде.

Підтримавши нас, громада позбудеться політичних кайданків, які їм нав’язують так звані «великі» партії. А тому не витрачатимемо часу на другорядні питання або ті, що не мають вирішення на рівні міськради. Ми об’єднаємо всіх містян навколо Стратегії розвитку рідного міста.

Пропонуємо громаді відповіді на глобальні виклики, які постали перед містом. Будемо залучати міський актив до процесів управління територією.

Збалансуємо стару індустріальну модель інноваційними напрямками. Підтримаємо малий і середній бізнес. Адже це – основа соціально активного суспільства, яка визначатиме та спрямовуватиме владу.

Забезпечимо дбайливе ставлення та розумну експлуатацію побудованої інфраструктури – спортивних полів, доріг, парків і скверів. Змусимо відповідати чиновників, через злочинну недбалість яких занепадає не лише новозбудована, а й загалом уся міська інфраструктура.

Ми продовжимо облаштовувати територію громади. Будуватимемо дороги, ділові центри, відкриватимемо нові транспортні маршрути. Особливу увагу приділимо розвитку селищ. Адже бачимо Краматорськ містом без забутих владою околиць. Усю територію громади об’єднаємо дорогами, забезпечимо вуличне освітлення, системи водозабезпечення та водовідведення.

Побудуємо в Краматорську лікарню третього рівня, залучимо досвідчених лікарів і забезпечимо її якісним обладнанням. Поставимо руба питання належної мотивації медиків, зокрема, надання їм службового житла. Відремонтуємо амбулаторії та поліклініки. Запропонуємо проєкт мобільної аптеки, яка за графіком відвідуватиме віддалені території.

Фінансово та організаційно підтримаємо міські університети. Це унікальний науковий та проєктний потенціал, якого гостро бракує місту. Ініціюємо програми розвитку студентського містечка, залучатимемо прогресивних викладачів, розробимо програми працевлаштування випускників.

Попереду в нас складна, але цікава робота. Ми будуватимемо Краматорськ нашої мрії – красивий, затишний і заможний.

*политическая агитация

1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий


20000000

evgenia

top5

Ничего не найдено!

Погода:

2°C
Краматорск

Влажность 85%

Ветер 3 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 29.11.2020:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта