Кружки Центра внешкольной работы для детворы Краматорска

vorkshop kramatorsk.jpg9.jpg1

Несмотря на то, что в Центре внешкольной работы не завершен капитальный ремонт, педагогический состав продолжает активную работу на базах школ и проводит набор детей в кружки.

Более подробную информацию можно получить по телефону 7-20-82 или обратиться к дежурным педагогам в ЦВР.

График работы: понедельник - пятница с 8.00 до 18.00 без перерыва, выходные: суббота, воскресенье; с 01.09.2019 г. по 14.09.2019 г. — понедельник - воскресенье с 12.00 до 20.00 без перерыва.

І освітній округ 

Навчальний заклад Назва т/о П.І.Б. керівника гуртка
1 ГО «Арт-Домік» Арт-студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Колорит» Відінєй Інна Анатоліївна
2 ГО «Арт-Домік» Студія прикладного та образотворчого мистецтва «Фантазія» Педченко Н.В.
3 ЗОШ № 2 Гурток «Сучасне плетіння спицями» Гавриленко В. А.
4 ЗОШ № 2 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» Кулик Т.В.
5 ЗОШ № 3 Гурток «Сучасне плетіння спицями» Гавриленко В. А.
6 ЗОШ № 3 Гурток «Юний хімік» Гавриленко В. А.
7 ЗОШ № 3 Гурток «Оригамі» Дубовицька А.В.
8 ЗОШ № 3 Гурток ринкової економіки МАН Клімік І.В.
9 ЗОШ № 3 «Інтелектуальний клуб» Пристінський В.Л.
10 ЗОШ № 3 Радіозв’язок на КХ Новицький В.М.
11 ЗОШ № 3 Гурток гітари Сорокін І.В.
12 ЗОШ № 3 Ансамбль естрадного танцю «Асорті» Жалніна І.В.
13 ЗОШ № 4 Ансамбль-студія бального танцю «Серпантин» Скаженик Ю.В.
14 ЗОШ № 4 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» Кулик Т.В.
15 ЗОШ № 4 Гурток «Текстильна лялька» Ковалевська Т.Ю.
16 ЗОШ № 4 Зразкова студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор» Черненко В.А.
17 ЗОШ № 4 Гурток «Сучасне плетіння спицями» Гавриленко В. А.
18 ЗОШ № 8 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» Кулик Т.В.
19 ЗОШ № 8 «Інтелектуальний клуб» Пристінський В.Л.
20 ЗОШ № 8 Професійна студія танцю «Імперія» Денисенко Є.В.
21 ЗОШ № 8 Сучасний танець Алексєєва О.В.
22 ЗОШ № 8 Авіамодельний гурток Куделін С.В.
23 ЗОШ № 8 Гурток «В’язання гачком» Торохтій В.С.
24 ЗОШ № 9 Театр-студія «Маскарад» Мішарьова Т.А.
25 ЗОШ № 9 Основи хореографічного мистецтва Алексєєва О.В.
26 ЗОШ № 9 Народознавчий гурток «Джерельце» Наумова О.А.
27 ЗОШ № 9 Гурток «Оригамі» Дубовицька А.В.
28 ЗОШ № 9 Гурток «В’язання гачком» Торохтій В.С.
29 ЗОШ № 9 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» Кулик Т.В.
30 ЗОШ № 9 Гурток «Лідер» Арендар Л.І.
31 ЗОШ № 9 Гурток сольного співу «Акцент» Лісняк Л.І.
32 ЗОШ № 9 Хореографічний ансамбль «Вітерець» (діти дошкільного та молодшого шкільного віку) Харченко О.І.
33 ЗОШ № 9 Хореографічний ансамбль «Вітерець» Бондарєва Л.М.
34 ЗОШ № 9 Основи музично-творчої діяльності Савенкова А.Б.
35 ЗОШ № 35 Медіа-студія «Радіожурналіст», гурток «Юнпрес» Іванова І.О.
36 ЗОШ № 35 Гурток «Оригамі» Дубовицька А.В.
37 ЗОШ № 35 Хореографічний ансамбль «Вітерець» (сучасний та народний танець) Сахов С.С.
38 ЗОШ № 35 Рада старшокласників Коротка С.С.
39 ДЮК «Прометей» Ансамбль естрадного танцю «Асорті» Жалніна І.В.
40 ДЮК «Прометей» Гурток «Умілі рученята» Малахова Л.Д.
41 ДЮК «Прометей» Народознавчий гурток «Джерельце» Наумова О.А.
42 ДЮК «Прометей» Студія раннього естетичного розвитку «Сонечко» Зибко Л.В.
43 ДЮК «Прометей» Творча група дошкільнят «Паросток» (підготовка до школи) Васильєва О.В.
44 ДЮК «Прометей» Англійська мова (для дошкільнят) Леонідова Ю.В.
45 ЦПР Скелелазіння Фомін С.В.
46 Бібліотека ім. Пушкіна Гурток юних зоологів та натуралістів Ксенжук О.І.
47 Бібліотека ім. Пушкіна Юні аматори природи Кисельова В.В.
48 Бібліотека ім. Пушкіна Науковий гурток МАН з геології, Овсяннікова Н.Б.

ІІ освітній округ

Навчальний заклад Назва т/о П.І.Б. керівника гуртка
1 ЗОШ № 5 Гурток «Цікаве дозвілля» (творча праця) Кошелєва Л.О.
2 ЗОШ № 12 Народознавчий гурток «Джерельце» Наумова О.А.
3 ЗОШ № 12 Рада старшокласників Коротка С.С.
4 ЗОШ № 15 Гурток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Веселка» Світлична К.С.
5 ЗОШ № 15 Гурток «Бойовий гопак» Авраменко В.А.
6 ЗОШ № 15 Гурток «Настільний теніс» Мірошниченко А.Ю.
7 ЗОШ № 17 «Художня мозаїка» (м’яка іграшка) Коновалова О.А.
8 ЗОШ № 17 Майстерня-студія «ДіВієР» (дизайн, випилювання, різьблення) Геряк Д.С.
9 ЗОШ № 17 Гурток радіоелектронного конструювання Ломаненко М.І.
10 ЗОШ № 22 Гурток «Шлях до професії» Зибко Л.В.
11 ЗОШ № 22 «Інтелектуальний клуб» Пристінський В.Л.
12 ЗОШ № 24 Гурток «В’язання гачком» Торохтій В.С.
13 ЗОШ № 24 Бізнес-клас Дубровіна В.В.
14 ЗОШ № 24 Гурток «Цікава Україна» Івченко В.В.
15 ЗОШ № 24 Англійська мова Леонідова Ю.В.
16 ЗОШ № 24 Гурток «Рідне слово» Колєснікова Т.В.
17 ЗОШ № 24 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівні візерунки» Гребенщикова О.Г.
18 ЗОШ № 24 Студія танцю «Вікторія» Трофімюк В.В.
19 ЗОШ № 25 Зразкова студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Місячне сяйво» Зуєва Н.Ю.
20 ЗОШ № 25 Студія прикладного та образотворчого мистецтва «Фантазія» Педченко Н.В.
21 ЗОШ № 25 Гурток «Юний психолог» Савенкова А.М.
22 ЗОШ № 25 Гурток «Лідер» Арендар Л.І.
23 ЗОШ № 25 Гурток «Цікаве дозвілля» (творча праця) Кошелєва Л.О.
24 ЗОШ № 25 Театр-студія «Маскарад» Мішарьова Т.А.
25 ЗОШ № 25 Ансамбль естрадної пісні «Барви» Коргут О.В.

ІІІ освітній округ

Навчальний заклад Назва т/о П.І.Б. керівника гуртка
1 ЗОШ № 19 Гурток «В’язання гачком» Торохтій В.С.
2 ЗОШ № 19 Гурток радіоелектронного конструювання Ломаненко М.І.
3 КУГ Рада старшокласників Коротка С.С.
4 КУГ Хореографічний ансамбль «Веселка» Йова Н.А.
5 КУГ Хореографічний ансамбль «Веселка» (підготовче відділення) Івкова О.С.
6 КУГ Гурток «Бойовий гопак» Авраменко В.А.
7 ЗОШ № 10 Гурток «Шлях до професії» Зибко Л.В.
8 ЗОШ № 10 Гурток «Техніка рукоділля» Чаус Н.В.
9 ЗОШ № 16 Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівні візерунки» Гребенщикова О.Г.
10 ЗОШ № 16 Гурток «Техніка рукоділля» Чаус Н.В.
11 ЗОШ № 16 Науковий гурток МАН з біології Пісарєв С.М.
12 ЗОШ № 16 Гурток «Шлях до професії» Зибко Л.В.
13 ЗОШ № 26 Туристи-екологи Пісарєв С.М.
14 ЗОШ № 30 Гурток «Текстильна лялька» Ковалевська Т.Ю.

ІV освітній округ

Навчальний заклад Назва т/о П.І.Б. керівника гуртка
1 ЗОШ № 1 Гурток «Вірменський танець» Івкова О.С.
2 ЗОШ № 1 Рада старшокласників Коротка С.С.
3 ЗОШ № 11 Ансамбль-студія бального танцю «Серпантин» Скаженик Ю.В.
4 ЗОШ № 18 Гурток «Текстильна лялька» Ковалевська Т.Ю.
5 БФ «Карітас» Школа волонтера Бєлік О.В.
6 БФ «Карітас» Гурток «Лекотека» Бичек Т.В.
1 1 1 1 1 1 голос


Добавить комментарий

top5
100 дней Зеленского. Ваша оценка

Погода:

7°C
Краматорск

Влажность 75%

Ветер 3 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 20.09.2019:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта