У Краматорську триває діалог податківців із бізнесом

kramatorsk nalogovaya

Сприяння веденню бізнесу є одним із актуальних завдань фіскальної служби Краматорська.

З метою підтримки суб'єктів господарювання Начальник Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмила Санжура проводить зустрічі з бізнесом, щоб в непростих реаліях попередити збитковість роботи підприємства, допомогти їм зберегти робочі місця, забезпечити нарахування та сплату податків адекватно до обсягів реалізації, зокрема податку на прибуток та податку на додану вартість, що дозволить вийти підприємствам з зони ризиковості.

Краматорські податківці звертають особливу увагу керівників підприємств на недопущення порушень вимог Кодексу законів про працю та офіційне оформлення трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем, а також сприяти з боку роботодавців дотриманню гарантованого рівня мінімальної заробітної плати при її нарахуванні та виплаті найманим працівникам. Адже це – гарантія соціального захисту найманих працівників, необхідна умова здорового конкурентного середовища для бізнесу та соціальний обов’язок роботодавця перед громадою та державою. Наразі, сьогодні питання запобігання відтоку трудових ресурсів з нашої країни є дуже актуальним, а підвищення заробітної плати дозволить зупинити цей процес.

Зустрічі проходять у форматі конструктивного діалогу, під час якого керівники підприємств Краматорська мають можливість отримати корисну інформацію щодо правильного застосування норм податкового законодавства та знайти шляхи вирішення проблемних питань.

Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області

1 1 1 1 1 0 голосов
admin
Добавить комментарий

top5

Ничего не найдено!

Погода:

17°C
Краматорск

Влажность 45%

Ветер 5 м/с

Давление 761 мм

Курс валют НБУ на 20.05.2019:

RUB 10 RUB 4.0797
EUR 100 EUR 2945.8555
USD 100 USD 2636.8202
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта