В Краматорске пройдет бесплатный концерт "Лиги смеха"

 

x9CJPrG

Наступного року проект «Ліга сміху» відзначить свій перший ювілей. Рівно 5 років тому з’явилося молодіжний рух, що об’єднує талановитих, креативних і артистичних людей з усіх регіонів України.

   До святкової дати студія «Квартал 95» і компанія «Квартал-Концерт» вирішили зробити подарунок всім шанувальникам цієї гри, організувавши масштабний всеукраїнський тур кращих команд «Ліги сміху» по вищих навчальних закладах.

   Всього на даний момент заплановано близько 90 концертів, на які студентам можна буде потрапити абсолютно безкоштовно.

   Зустрітися з улюбленими командами студенти зможуть, не покидаючи стіни рідного університету. Потрапити на виступи кумирів можна абсолютно безкоштовно, лише заповнивши спеціальну ФОРМУ на сайті туру, наявність студентського квитка також обов’язкова.

   На Донбасі концерти «Ліги сміху» пройдуть у Краматорську, Покровську, Маріуполі, Старобільську та Сєвєвродонецьку.

   Всього в ювілейному турі будуть працювати паралельно 5 складів найпопулярніших команд «Ліги сміху». У гумористичному марафоні візьмуть участі команди — «Загорецька Л.С.», «VIP-Тернопіль», «Вінницькі», Луганська збірна, «Дніпро», «Тріо різні», «Ніколь Кідман», «Стадіон «Діброва», «Ветерани космічних військ», «Отдыхаем вместе», Збірна Кременчука, «30+» та інші. У кожному місті, в кожному вузі буде виступати кілька команд зі своїми кращими номерами, у ряді університетів «лігасмешники» планують інтерактивну взаємодію з залом у форматі «розминки».

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5

Ничего не найдено!

Погода:

19°C
Краматорск

Влажность 82%

Ветер 1 м/с

Давление 757 мм

Курс валют НБУ на 24.05.2019:

RUB 10 RUB 4.0836
EUR 100 EUR 2933.5362
USD 100 USD 2633.5723
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта