«Недопустимо голодування в дитсадках Краматорська»

 

detsadПетицию под таким заголовком разместила на сайте электронных обращений к местным властям краматорчанка Юлия Демьяненко. Она обратилась от своего имени и других родителей, чьи дети посещают детские сады с просьбой ответить на вопросы о том, какие меры принимаются для того, чтобы тендеры по поставкам продуктов проходили вовремя, и у детей в меню было все необходимое для полноценного питания.

«Шановні урядовці та депутати! До Вас звертаються батьки дітей, що відвідують ДНЗ міста Краматорськ. 
На початку кожного календарного року, через несвоєчасно проведені торги та укладені договори, відсутнє постачання великого переліку продуктів, які є основними в формуванні физично та психологічно здорової дитини, що сильно впливає на загальну якість та об'єм харчування дітей в ДНЗ в зимовий період, коли це так необхідно. Наголошуємо, що перелік цих продуктів є шводкопсуваним - це яйця, м`ясо, молочні продукти, риба, овочі, тощо, тому в ДНЗ неможна зробити зазделегідь запаси цих продуктів шляхом економії протягом року, як, наприклад, це роблять з крупами. 
Діти кілька місяців харчуються частіше за все крупами та консервацією. 
Щорічно адміністрації дитячих садків повинні робити максимальний запас і економію (наголошуємо на цьому) продуктів з початку року і до невизначеної дати, тому що не відомо коли будуть проведені необхідні процедури торгів та врегулювання бюрократичних питань, без яких постачання продуктів для дітей не можливе. Ми вважаємо, що це має бути крайнім заходом, а не основним. 
Пропонуємо заздалегідь розробити заходи щодо запобігання зриву постачання продуктів в ДНЗ в наслідок несвоєчасно проведених тендерних торгів та укладення договорів. Пропонуємо перейняти досвід інших міст, де немає таких перебоїв з постачанням необхідних продуктів харчування в дитячі садки. 
Просимо надати відповіді на наступні питання: 
1) Які заходи застосовуються для запобігання відсутності поставок м'яса, риби та інших продуктів в ДНЗ в період січень-лютий 2019 року? (Крім тої міри, коли адміністрації ДНЗ роблять максимально довгострокові запаси продуктів і розтягують їх на період відсутності поставок). 
2) Які заходи застосовуються для того, щоб всі тендерні торги по продуктам в ДНЗ були проведені вчасно і своєчасно укладалися договори поставок?», — написала автор петиции.

Поддержать петицию можно по ссылке: https://e-dem.in.ua/kramatorsk/Petition/View/841

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5
Доверяете ли вы праздничным акциям и сезонным распродажам в магазинах?

Погода:

2°C
Краматорск

Влажность 94%

Ветер 3 м/с

Давление 758 мм

Курс валют НБУ на 26.03.2019:

RUB 10 RUB 4.1689
EUR 100 EUR 3045.1947
USD 100 USD 2688.9136
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта