Анастасія Зубкова з Краматорська виборола повний комплект медалей на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики

7куывачпоптимгн
 
Національна першість зі спортивної гімнастики, що відбулася 14-18 листопада в Києві, виявилася особливо успішною для представниці Краматорська Анастасії Зубкової.
 
14-річна гімнастка здобула по одній золотій, срібній та бронзовій медалі. Переможницею Анастасія стала в багатоборстві за програмою майстра спорту України, набравши в сумі 52,025 очок. «Срібло» вона додала до скарбнички за підсумками змагань на колоді, маючи результат 12,900. На третю сходинку п’єдесталу пошани спортсменка піднялася в змаганнях у опорному стрибку (12,670 очок).
 
Не потрапила до числа призерів, але продемонструвала гідні результати ще одна краматорчанка Поліна Дяченко. Дівчина посіла 4 місце в багатоборстві (49.900 очок) та у вільних вправах (12.180), 5 місце у вправах на брусах.
 
Спортсменки, які виступають за Донецьку область, наразі тренуються та навчаються у Києві в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного. Першим тренером Анастасії є Наталія Ляпкіна, першими тренерами Поліни – Ірина Яконюк і Наталія Зеленько.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter