flagman223x100 tes3 2 lom4 fasad 1

24-річний хлопець одружився на 61-річній бабусі: як виглядає пара

 

sheryl makhrehor y koran makkeyn

В США, в місті Дейтон 61-річна Шеріл МакГрегор вийшла заміж за Корана Маккейна, якому 24 роки. Різниця у віці пари склала 37 років.

Як повідомляє The Sun, пара познайомилася, коли Корану було 15 років. Тоді хлопець працював у Джорджії, у фастфуд-ресторані.

Син Шеріл був менеджером Корану і жінка приходила до нього на роботу. Зрештою пара втратила контакти один одного на довгий час, поки їх разом знову не звів випадок — хлопець зайшов в магазин, де Шеріл працювала касиром.

«Раніше я бачив її кожен день, вона завжди була б такою щасливою, але сьогодні їй було сумно, і я запитав її, що сталося, і вона плакала», — згадав Маккейн.

Пара знову зблизилася і на цей раз їхні стосунки переросли в романтику. Тепер вони одружилися, зігравши весілля в липні 2021 року, і щасливі разом, як в побуті, так і в ліжку

«Кожен раз стає все краще і краще, це цілком нормально, в цьому немає нічого незвичайного, але для мене це приголомшливо. Вона знає, що робить — це найкраща частина!» — відверто зізнався журналістам Коран.

«Це інше, це чудово, він дуже щедрий до мене, і я думаю, це тому, що він молодший … Між ним і мною є щось таке, що я ніколи не думала, що ми будемо разом. Він просто приголомшлива людина. З ним інша хімія, хоча він молодший, у нас багато хімії через речі, через які ми пройшли, і це зближує нас» — додала Шеріл.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter