Динамо зіграло внічию з Бенфікою

5423532ge

Динамо відкривало новий сезон Ліги чемпіонів стратегічно важливим поєдинком проти Бенфіки. У групі з Баварією та Барселоною сподіватись на друге місце важко, тож необхідно набирати якомога більше очок з лісабонцями. Зокрема, у рідних стінах кияни повинні були чіплятись за перемогу, адже на «Да Луш» буде надзвичайно важко.

Португальці приїхали до Києва у статусі фаворита зустрічі, і з перших же хвилин взяли м'яч під свій контроль. Уже на 3-ій хвилині Рафа Сілва створив небезпечний момент, обійшовши кількох суперників, і пробив, але м'яч зрикошетив і полетів за межі поля.

А вже на 9-й хвилині рахунок відкрити могли «біло-сині» — Буяльський розвивав перспективну атаку і його зніс Вертонген. Тейлор призначив штрафний на відстані 20 метрів від воріт. Шапаренко шикарно пробив під поперечину, але Влаходімос зумів дістати м'яч і врятувати свою команду.

Після цього кияни почали активно пресингувати «орлів» у їхньому штрафному і створили кілька небезпечних моментів, але м'яч у сітку так і не залетів. Потім гості знову повернули собі ініціативу і практично повністю контролювали м'яч, ось тільки результату це не приносило.

На 34-й хвилині ледь не привіз гол у свої ворота Бойко — після того, як йому віддав Кендзьора, він вибив перед собою, спробував пробити Евертон, але його удар заблокували.

У кінці тайму момент був у Яремчука, який зважився на дальній удар, але тут уже голкіпер Динамо зіграв здорово і врятував. За пару хвилин до свистка на перерву міг забити Миколенко, однак його потужний удар зупинив Влаходімос. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Динамо в середині другого тайму ще й атакувати почало. Більшість підходів до воріт були перспективними, але потривожити Влаходімоса не вдавалося. Реально підопічні Мірчі Луческу в цей період мали лише заблокований удар Де Пени з дистанції на 66-й хвилині та небезпечний простріл Караваєва на Вербіча – Беньямін міг замикати у ворота, однак невеличкий рикошет від Отаменді не дозволив цього зробити.

На 82-й хвилині Ентоні Тейлор ледь не видалив Гармаша — за фол він показав йому жовту, а потім червону, проте з'ясувалося, що в Дениса не було до цього попередження, так що видаляти його не можна — англійський суддя швидко виправив свою ж помилку.

Останні хвилини зустрічі стали найбільш напруженими — кияни масово кинулися вперед і кілька разів створювали небезпечні моменти, а в компенсований час все ж зуміли забити.

Шапаренко подав кутовий, потім Гармаш подав з лівого флангу на правий край штрафного, де Шапаренко в дотик відправив м'яч у сітку. Але судді переглянули повтор і виявили офсайд у Гармаша — гол відмінили.

Фінальний свисток зафіксував нульову нічию — Бенфіка везе з Києва один бал. У паралельному матчі групи Е Баварія обіграла Барселону (3:0) й очолила квартет, Динамо і Бенфіка йдуть слідом, набравши по одному очку.

У наступному турі кияни відправляться в гості до Баварії, а Бенфіка прийме Барселону. Матчі відбудуться 29 вересня.

Динамо – Бенфіка – 0:0

Динамо: Бойко – Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко – Сидорчук, Шапаренко – Циганков (Караваєв, 75), Буяльський, Де Пена (Вербич, 76) – Шкурін (Гармаш, 59)