Топ-тендери тижня: замовили будівництво захищених електричних підстанцій ще на 9 мільярдів

76422553

З 28 травня по 2 червня в системі «Прозорро» оприлюднено 74 тисяч повідомлень про закупівлі на 26,40 млрд грн. На ремонти доріг проведено тендери на 2,62 млрд грн (52% від усіх закупівель).

Найбільші підряди на загальну суму 9,08 млрд грн роздали регіональні Служби відновлення та розвитку інфраструктури (колишній Укравтодор). За даними «Наших грошей», йдеться про замовлення на будівництво високовольтних підстанцій у Одеській, Миколаївській і Житомирській областях, які мають бути захищеними від ракетних обстрілів. Ці секретні об’єкти зайняли перші чотири місця у рейтингу закупівель (див. таблицю). По ним не оприлюднюється жодної документації. Кошторисні ціни по ним мають бути відомі впродовж кількох місяців після виготовлення проектно-кошторисної документації.

Окрім безпосередньо будівельних робіт по цим підстанціям також замовляють послуги інженерів-консультантів, які мають слідкувати за якістю виконання робіт. Цього тижня було укладено шість контрактів по різним регіонам ціною від 72 млн до 168 млн грн.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter