Таблетована сіль: властивості та застосування

tabletirovannaya sol ee naznachenie primenenie 850x450

Таблетована сіль – це спресована синтетична речовина харчового характеру «Екстра». Є хлоридом натрію, який зазнав особливої ​​обробки. Таблетовану сіль купити можна за прийнятною ціною. Вона застосовується у побуті та промисловості для видалення з води надлишків заліза, пом'якшення. 

Речовина виготовляється шляхом випарювання: вакуум-виварним методом. Відрізняється білим кольором та відсутністю запаху, візуально нагадує таблетки циліндричної форми, що на 99.9% складаються з натрію хлориду. Скошені краї таблеток солі забезпечують зручність при зберіганні, дозволяють помістити речовину у спеціальний бак для розчинення солі та забезпечити рівномірне розчинення. Розфасована таблетована сіль у 25 кг мішки; також купити її можна в палетах 1000 кг, замовивши на сайті https://www.systopt.com.ua/. Доказом якості є сертифікат від виробника. 

Властивості речовини 

Розглянемо властивості таблетованої солі. В першу чергу, речовина добре розчиняється у воді, залишаючи на дні невеликий осад. Це забезпечується особливою будовою сольових кристалів, що мають гомогенну структуру. Вони зумовлюють рівномірну дисперсію під час створення розчину. 

Таблетована сіль відрізняється нейтральним pH, що збільшує сферу застосування. Головна властивість таблетованої солі – високий ступінь очищення. Цьому сприяють особливості виробництва, у ході якого всі домішки, включаючи залізо, кальцій тощо, видаляються. 

Таблетована сіль відрізняється добрим показником частоти. Білий колір робить таблетовану сіль привабливою: вона активно застосовується у харчовій промисловості. Сіль таблетована – вологостійка, не боїться високої температури. 

 

Сфери застосування 

 

Розглянемо сфери застосування екстра солі таблетованої. 

  1. Харчова промисловість – використовується як харчова добавка, що допомагає зберегти консистенцію, свіжість продукту, посилити його смак. Якщо продукту потрібно надати високий рівень солоності, то використання таблетованої солі дозволить уникнути застосування солі натуральної. Це є вирішенням проблеми при необхідності зменшити споживання натрію без зміни смакових якостей. Є гарним консервантом завдяки антибактеріальним властивостям. Використовується для виробництва, копченості, ковбас. 
  2. У медицині застосовується як компонент для створення фізрозчину, для лікування хворих на діагноз дегідратація в амбулаторних умовах, виготовлення електролітів. Знаходить застосування у лікуванні онкології, в кріотерапії. 
  3. В нафтовидобувній промисловості застосовується при бурінні свердловин у складі бурового розчину, що містить таблетовану сіль. Дозволяє ефективно запобігти зростанню тиску, зберегти в цілості стінку свердловини шляхом підтримки стабільного рівня тиску. 
  4. У будівництві додається в розчини, що застосовуються при будівництві. Прискорює затвердіння бетонного розчину, покращує його міцність та якість. 

Особливості зберігання 

Зберігати сіль таблетовану «Екстра» потрібно в прохолодному, захищеному від сонячних променів місці. Для запобігання зовнішнім впливам зберігають сіль у закритій упаковці. 

Вимагає дотримання запобіжних заходів, оскільки є хімічною речовиною. Слід уникати потрапляння солі таблетованої у вічі, на шкіру або слизову рота. Сіль таблетована речовина універсальна, яка зберігає свої властивості протягом тривалого часу і знаходить застосування у переліку галузей.

 

 

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter