Весняне тепло із дощами: якою буде погода в Україні 16 березня

89 9bfa934778babb7b5800bc833cfeb9e6

За даними Гідрометцентру, у деяких регіонах України повітря вдень прогріється до +14 градусів. Але потепління торкнеться не всієї території країни, через що в окремих областях можливі дощі з мокрим снігом.

Український гідрометеорологічний центр розповів прогноз погоди на четвер, 16 лютого. Синоптики обіцяють, що всі західні та деякі східні та центральні регіони України накриють дощі. В решті країни буде по-весняному тепло та сонячно. Про це йдеться на сайті гідрометцентру.

Прогноз погоди на заході

16 березня у всіх західних областях очікується дощ. Температура повітря вночі становитиме від 0 до +2°C та від +2 до +4°C у Закарпатській області. Вдень повітря прогріється до +7 — +9°C та +8 — +9°C у Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Fullscreen

Прогноз погоди на півночі

У північних областях буде сонячно, проте холодніше, ніж у решті регіонів. Очікується, що у ніч на 16 березня у Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях температура повітря становитиме від +1 до +4°C. Вдень погода буде сонячною з +5 – +7°C у Житомирській та +7 – +9°C в інших регіонах.

Fullscreen

Прогноз погоди у центральній частині

16 березня невеликі дощі пройдуть у Полтавській та Дніпропетровській областях, небо буде хмарним із проясненнями. Вночі температура повітря становитиме +3 — +5°C, а вдень підніметься до +10 — +12.

У Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях очікується сонячна погода — +3 — +5°C вночі, +8 — +12°C вдень.

Fullscreen

Погода на сході

16 березня на Харківщині пройдуть дощі, температура вночі становитиме +2 — +4°C, а вдень — +7 — +9. У Донецькій та Луганській області буде тепліше та сонячно: +2 — +6°C вночі та +10 — +13 вдень.

FullscreenПрогноз погоди на півдні

На півдні України також очікується тепла та сонячна погода. В Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях температура повітря вночі становитиме +2 — +5°C, а вдень — +10 — +13°C.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter