Який автомобільний утримувач для телефону вибрати?

holder 4 848x424

Хороший тримач для телефону – важливий аксесуар для автолюбителя. Під час керування автомобілем завдяки такому гаджету можна вільно користуватися навігацією або розмовляти по телефону і що важливо - робити це безпечно. Погодьтеся, ніхто не хоче, щоб смартфон впав на підлогу або провалився між сидіннями під час водіння, тому ми рекомендуємо вибрати підходящий автоутримувач тут https://www.aks.ua/uk/catalog/avtoderzhatel/. Автомобільні тримачі для смартфонів – це ідеальне рішення, адже використання мобільного телефону за кермом тепер стане безпечним та комфортним.

Який автомобільний утримувач для телефону вибрати?

Кріпиться до вентиляційних ґрат чи може до скла? Існує безліч цікавих та практичних рішень, що стосуються встановлення тримача у кабіні авто.

  • Утримувачі, закріплені на лобовому склі, надійно утримуються за рахунок присоски. Але недоліком може бути той момент, що вони можуть загороджувати огляд водія;
  • Утримувачі, встановлені на решітці вентиляції, безумовно, безпечніші, тому що вони не заважають огляду під час водіння.
  • тримачі з потужною присоскою або на клейовій основі, призначені для встановлення на панелі приладів.

 Вибір аксесуарів такого типу буде непростим, адже доводиться вибирати із справді великого асортименту. Виробники пропонують різні рішення, наприклад технологію кріплення телефону під дією сили тяжіння. Вам потрібно лише використовувати одну руку, щоб вставити та витягнути телефон. Такий тримач забезпечує ідеальну посадку для будь-якого телефону, оскільки його дужки автоматично підлаштовуються під розмір пристрою.

 У сучасних автомобільних власниках для мобільних телефонів особливу роль відіграють простота конструкції та комфорт використання. Тому магнітні типи власників мають велику популярність у автолюбителів. Насправді сили тяжіння неодимового магніту вистачає для того, щоби надійно утримувати будь-який смартфон навіть на бездоріжжі.

 До речі, практично всі автотримачі дозволяють регулювати кут нахилу смартфона у будь-якій площині, тому знайти оптимальне положення дуже легко.

Чому варто придбати автомобільне кріплення для телефону?

Коли йдеться про безпеку дорожнього руху, то сумнівів не викликає той факт, що автотримачі дозволяють користуватися смартфоном прямо в русі і при цьому не відволікатися від керування. Руки водія завжди вільні, а значить, він зможе зреагувати на ту чи іншу дорожню ситуацію без зволікань.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter