Хто найбільше постраждає у разі надзвичайної ситуації на Запорізькій АЕС

298537737 5058123290983510 599225936085388857 n

Моніторингова група Інституту Чорноморських стратегічних досліджень не залишилася осторонь теми можливої провокації зі строрни російських військових на Запорізькій АЕС.

Своїми спостереженнями з приводу цього, поділився Андрій Клименко, керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та головний редактор порталу BlackSeaNews, на своїй сторінці у Facebook

“Стосовно прямих вербальних ядерних загроз з боку РФ (“висадимо в повітря Запорізьку АЕС”) – покажіть ці карти президенту Туреччини. А ще – населенню Ростовської області та Краснодарського краю. А заодно – гауляйтерам окупованого Криму та Херсонщини”, – пише Клименко.

2 тижні тому – 26.07.2022 – Моніторингова група Інституту Чорноморських стратегічних досліджень вже опублікувала та поширила такий висновок: “Росія вже запустила сценарій як “ядерного стримування” очікуваного українського наступу на півдні, так і “ядерного спонукання” ЄС для примусу України до переговорів”.

“Я жодного разу не фахівець в метеорології, але все ж таки за освітою (і дуже непоганою) інженер. Отже найпростіший аналіз загальнодоступних погодних сервісів свідчить про таке:

  • Переважні вітри в Запорізькій області (крім зими) – північні та північно-східні. Взимку буває навпаки))).
  • Ці напрямки зберігаються на різних висотах, а зі збільшенням висоти розгортаються в бік Ростова-Краснодара (1 карта – починаючи зі 100 м над землею, 2 карта – з 5 000 метрів, 3 карта – більш 10 000 м).
  • Відстань від Енергодара до Стамбула – 830 км. За швидкості вітру 10 м/с пил з Енергодару за 23 години буде над Стамбулом. За 6-7 годин – над Сімферополем.

Отже, ми маємо справу з досить тупим шантажем. Мета – змусити Європу натиснути на Україну щодо припинення вогню. Ну й паралельно на президента Ердогана, який вже увійшов у роль “головного перемовника та миротворця”.

Ще одна мета – посіяти паніку та викликати нові хвилі біженців в Україні.

“Впевнений, що українські та не тількі українські науковці вже змоделювали сценарії. В них точно буде, що розповісти ЗМІ”, – додає Андрій Клименко.

 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter