Обмін полоненими, деокупація й мир: Зеленський назвав мету зустрічі з Путіним

239211 vz23 president.gov.ua 960x380 0

Президент Володимир Зеленський заявив, що мета зустрічі з очільником РФ Володимиром Путіним залежить від моменту, але зараз це обмін полоненими, деокупація й завершення війни

Про це він розповів у інтерв'ю каналам телемарафону.

"Залежно від моменту, коли ми будемо зустрічатися. Мета змінюється. Як і гібридна війна, так і гібридний буде мир і гібридні зустрічі", - зауважив Володимир Зеленський.

Якби зустріч відбувалася зараз, то обговорювали б Маріуполь, за кілька місяців цього питання могло б не бути. Мета переговорів залежить від того, у якому стані перебуває Україна.

"Ми можемо передбачати, що ми будемо робити та який буде результат, але це подивитись у майбутнє, це точно не про реальність. Реальність у нас сьогодні й тут, тому вирішувати питання щодо обміну, деокупації і щодо миру, зупинення війни. Ось і вся адженда", - наголосив президент.

За його словами, мета була такою ж і на початку повномасштабної війни, але не настільки конкретна. Володимир Зеленський додав, що зараз влада України розуміє загрози й ризики, від неї залежить багато речей, але й багато речей залежить від Росії.

"Не говорячи з ними, ми повинні тоді констатувати просто на той результат, у якому знаходимось",- зазначив він.

Володимир Зеленський зауважив, що Україна хоче повернення територій і закінчити війну, але як і коли це буде, залежить від часу, коли буде розмова з Володимиром Путіним.

"Думаю, що розмова України й Росії точно буде, але не знаємо, у якому форматі: з посередниками, без посередників, у широкому колі, на рівні президентів, двостороння розмова", - розповів президент.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter