Як вибрати газовий котел для своєї оселі

den zhur

Газовий котел – надійний варіант системи опалення для вашого будинку. Він дозволяє досягти високого рівня тепловіддачі, плюс забезпечує економічні витрати палива. Зрозуміло, що все це стосується виключно якісних сучасних моделей. Наприклад, таких, які ви можете придбати за посиланням https://romstal.ua/uk/catalog/950-gazovye-kotly/. Тут знайдеться великий вибір опалювального обладнання за привабливими цінами.

Кількість контурів

Газовий котел купується надовго. Тому вибирати його потрібно уважно і прискіпливо. В першу чергу зверніть увагу на кількість контурів:

  • одноконтурні котли працюють лише на опалення приміщення – це не поганий варіант, коли ви маєте додатковий бойлер або колонку, що підігріває воду;
  • двоконтурні котли виконують подвійну функцію – роблять теплими батареї в домі та забезпечують подачу теплої води в крані;
  • комбіновані котли – універсальні й сучасні варіанти, що оснащені додатковим “бойлером”, гаряча вода в них накопичується в баці – це дозволяє підтримувати сталу температуру і напір теплої води в усій системі дому.

Вибирайте залежно від власних потреб та закладеного бюджету.

Критерії вибору

Розділяють газові котли й по наступних критеріях:

  • тип розпалу – п’єророзпал або електричний;
  • тип тяги – примусова або природна;
  • тим монтажу – настінний або підлоговий;
  • тип керування – механічне або електронне.

Розберемо за порядком. Газові котли з електричним розпалом значно зручніші в використанні. Включити їх можна натисканням однієї кнопки. Недолік – такі котли потребують підключення до електромережі. Якщо світла в домі немає, про опалення також доведеться забути.

Котли з природною тягою прості та економічні. Але потребують гарної вентиляції повітря у приміщення і виводу в повноцінний димар. Якщо такої можливості немає, вибирати потрібно опалювальне обладнання з примусовою тягою. Деякі сучасні моделі можуть бути використані навіть у багатоквартирних будинках і офісних приміщеннях.

Тип монтажу залежить від індивідуальних уподобань. А ось тип керування краще вибирати електронний. Попри те, що механічні моделі надійніші й коштують недорого, саме газові котли з електронною системою керування є безпечними. Адже датчики чутливі до мінімальних змін. Котел миттєво вимкнеться, якщо виникнуть проблеми з джерелом газу або буде ризик витоку газу з мережі. А ще саме такі моделі більш гнучкі у налаштуванні та мають безліч додаткових функцій.

У магазині Romstal жителі України можуть вигідно придбати газовий котел для опалення свого будинку. Доступне доставлення та самовивіз.

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter