Що таке рекрутинг?

rekruting 1570x650

Ви щойно потрапили до світу рекрутингу? Ще не знаєте майже нічого, але вам дуже цікаво? Ви декілька разів писали запит у пошукових системах на кшталт: “Рекрутингова агенція IT персонал”, але так нічого і не дізналися? Тоді ця стаття 100% для вас. Давайте розбирати усе по черзі. 

Рекрутер: хто це такий? 

Це людина, яка виступає посередником між компанією та потенційними співробітниками. Рекрутери допомагають компаніям знаходити таланти у будь-якій галузі. Час від часу їм вдається знайти таких кандидатів, яких компанія б ніколи не знайшла самостійно. 

А тепер, коли визначення дано, пропонуємо трошки більше поговорити про обовʼязки рекрутерів: 

 • Вони професійні ловці талантів, які шукають найкращі голови та руки для компаній.
 • Робота рекрутерів полягає у виявленні, залученні та створенні ідеального складу працівників для замовника.
 • Вони майстри у розміщенні оголошень про роботу навіть на найнеочевидніших платформах та пошуку кандидатів через Інтернет.
 • Рекрутери - це компʼютерні знавці, які вивчають профілі мільйонів кандидатів в соціальних мережах та на професійних платформах.
 • Вони постійно розширюють свої бази контактів та звʼязків. Це дозволяє швидше знайти релевантних кандидатів на певну посаду. 
 • Рекрутери - це також частково hiring managers, які проводять перші інтерв'ю замість клієнта. Буває, вони ставлять кандидатам неоднозначні питання, або виявити сильні та слабкі сторони людини.
 • Вони допомагають компаніям зробити кращий для них вибір. Це базується не лише не навичках та знаннях кандидата, а ще й на основі його особистості та співпадіння корпоративної етики. 
 • Час від часу рекрутери беруть участь навіть у фінальних етапах найму. Вони допомагають компанії прийняти остаточне рішення,  кого саме прийняти на роботу.
 • Вони намагаються знаходити компроміси щодо заробітної плати, умов праці та інших деталей, щоб обидві сторони, кандидат і компанія, були задоволені. 

Рекрутингова компанія це гарант якісного найму 

Авжеж.

 • По-перше, рекрутингові компанії несуть відповідальність за свою роботу. Вони мають у своїй команді неабияких професіоналів. Тому зазвичай виконують свою роботу швидко та якісно - а це і є основними вимогами більшості компаній.
 • По-друге, на відміну від внутрішнього hiring менеджера, рекрутингова агенція має велику базу кандидатів. Деякі з них релевантні, деякі - ні. Але те, що мережа контактів та звʼязків у рекрутерів більше - це факт. Адже вони працюють разом, допомагаючи одне одному закрити вакансію. В результаті це приносить гарні результати у вигляді щасливих клієнтів.
 • По-третє, рекрутингові компанії значно економлять час, який міг би витратити клієнт на пошук нового робітника. Делегування обовʼязків - це запорука успіху, тому багато відомих бізнесів передають усі процеси, повʼязані з наймом, у руки професійних рекрутингових агенцій.

Отже, ми можемо зробити висновок, що загалом рекрутинг - це дуже корисний інструмент та напрямок діяльності у сучасному світі. Напевно, бізнесмени та бізнесвумен мають бути вдячні, що такі компанії існують. Адже вони допомагають розвиватись іншим бізнесам, будувати власні імперії. Бо, перш за все, успіх компанії залежить від людей, які на неї працюють. А рекрутингові агенції якраз знають, яких саме залучити співробітників, щоб керівництво було задоволено.

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter