Бронзові втулки ковзання: матеріал

втулки из бронзы

Бронзові втулки – вироби зі сплаву бронзи, що мають циліндричну або конічну форму та наскрізний отвір усередині. Дані деталі застосовуються для захисту елементів механізмів, що обертаються, а також від тертя. Ще один варіант використання втулок – як підшипники та вкладиші. Втулка бронзова дозволяє продовжити термін служби механізму. Виріб бере на себе максимальне навантаження, яке передається деталям при ковзанні та терті.

Бронзова втулка ковзання використовується в широкому діапазоні сфер застосування. Це актуальні деталі для машинобудівної галузі, вони застосовуються в гірничодобувній справі, залізничному будівництві, необхідні при виробництві різних приладів, пресів. Втулки бронзові купити можна в різних варіантах виконання – для їх виготовлення застосовують сплави бронзи з різними добавками, що забезпечують ті чи інші властивості матеріалу. Такі вироби:

  • стійкі до корозії;
  • витримують високі навантаження та механічний тиск;
  • пластичні і мають хорошу щільність;
  • привертають увагу своєю електропровідністю;
  • можуть використовуватися в умовах високої вологості та температурних перепадів.

При виборі виробів обов'язково враховуйте, з якого матеріалу вони виготовлені. У різних цілях варто застосовувати різні за характеристиками та властивостями бронзові втулки ковзання.

646f103b0b6ba.webp

З яких матеріалів виробляють бронзові втулки

Варіантів сплавів для виготовлення втулок досить багато. Найбільш популярними серед них є:

  • БрОЦС – сплав з високими показниками пластичності, що включає олово;
  • БРАЖ – матеріал з відмінною механічною стійкістю, властивості якого забезпечені присутністю у складі алюмінію;
  • БрОФ – сплав, здатний витримати високі навантаження, містить олово та фосфор.

Втулки бронзові ОЦС555 часто купують для забезпечення гарного ковзання рухомих елементів. Така втулка відрізняється гнучкістю та пластичністю, витримує середні навантаження. Часто використовується в антифрикційних деталях та механізмах невеликого розміру.

Втулки бронзові БРАЖ9-4 купують з метою захистити механізми від тертя. Сплав з вмістом заліза та без включення олова стійкий до корозії, міцний та здатний витримувати великі навантаження. Він використовується для виробництва втулок різного розміру, що піддаються сильним механічним впливам. Вироби стійкі до пошкоджень, довговічні, відрізняються від продукції з інших бронзових сплавів підвищеною твердістю.

При виборі втулок зважайте на такі параметри, як товщина і ширина стінок. Дізнатися про характеристики різних деталей можна у таблицях відповідності, розміщених на сторінках сайту (вміщуючий втулки бронзові каталог можна знайти тут).

Матеріали, що використовуються для виробництва підшипників ковзання, повинні відповідати загальноприйнятим стандартам та нормам, що дозволяють скоротити ризик пошкодження механізмів при інтенсивній експлуатації. Рекомендовані характеристики втулок можна дізнатися з документації до приладів та механізмів, наданих виробниками обладнання. Якщо під час вибору продукції виникають сумніви – обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами. Правильний вибір втулок за матеріалом дозволяє скоротити витрати на придбання розхідників та запасних деталей. а також – уберегти обладнання від передчасного виходу з експлуатації.

 

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter