Ізраїль завдав ударів по Лівану та Газі після ракетного обстрілу

840d22791e05d0bdff40017cae67779cd81cd4db

Ізраїль завдав ударів по об’єктах, що належать палестинському бойовому угрупуванню ХАМАС на півдні Лівану, і вранці в п’ятницю завдав серії авіаударів у відповідь у секторі Газа, за даними Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), пише УНН.

Деталі

Новинне видання Al-Manar, яке підтримує ліванське бойове угруповання "Хезболла", повідомило, що три ізраїльські удари було завдано по відкритій території в регіоні Тір, і що ізраїльські літаки, схоже, покинули повітряний простір Лівану.

Запуски відбулися через кілька годин після того, як десятки ракет були випущені з Лівану на територію Ізраїлю, ізраїльські військові звинувачують у цьому палестинських бойовиків.

"Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по цілям, у тому числі по терористичній інфраструктурі, що належать ХАМАСу на півдні Лівану. ЦАХАЛ не дозволить терористичній організації ХАМАС діяти з території Лівану і покладатиме на державу Ліван відповідальність за кожен спрямований вогонь із її території", - ідеться в заяві ЦАХАЛу.

ХАМАС відповів у заяві, яку цитує CNN в п'ятницю, засудивши удари та висловивши "солідарність з ліванським народом". В окремій заяві він також засудив удари Ізраїлю по сектору Газа.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter