Водонагрівачі (бойлери) Ventolux

765433

Водонагрівачі, або ж бойлери – це незамінні прилади для швидкого нагріву води. Їх встановлюють у багатоквартирних та приватних будинках, у заміських будинках та дачах. Бойлери бувають газовими та електричними.

Українська торгова марка Ventolux вже багато років надає споживачам багатогранний вибір якісних електричних водонагрівачів. Далі ми розповімо про деякі їх переваги та речі, на які варто звертати увагу перед покупкою.

Бойлери мають слугувати довго. Зазвичай їх купують для користування на термін від 10 до 15 років. Це значить, що ця річ має бути якісною та надійною. Все бойлери Вентолюкс – це гарантія потужності та довговічності. Вони виготовлені з висококласної емальованої сталі, що робить їх стійкими до механічних ушкоджень.

Види електричних водонагрівачів

Торгова марка Ventolux пропонує на вибір три варіанти бойлерів: EWH 50 DBS, EWH 80 DBS та EWH 100 DBS. Цифра в назві моделі свідчить про обсяг бойлера. Відповідно, кожен із приладів може наповнюватися водою до 50, 80 або 100 літрів.

whZ7Yb8EM9LqJzrDdNj3g8ZhQ1lZMHkPylo_uBceU-ghMnU7Bot9MEf_MeC_greao-o4Fi6CejeXiYU_oRTPZAqpr9kX4bUAe0JBRyLFlAdRvF30aWJoih4XeEUTjT_gj2br0xjrQc2SEZ9Y81j4JeY

Як вибрати потрібний об’єм бойлера?

EWH 50 DBS. Ця модель з асортиментного ряду Ventolux має обсяг води до 50 літрів. Зазвичай такого об’єму вистачає для однієї або двох осіб. Такий варіант ідеально підійде для невеликої квартири, дачі або заміського будинку.

EWH 80 DBS. Вісімдесят літрів – цілком достатній об’єм для повноцінного купання трьох-чотирьох людей.

EWH 100 DBS. Цей бойлер має найбільший об’єм із всіх доступних в асортименті. Обирайте цю модель, якщо ви маєте велику родину або часто приймаєте душ протягом дня. Такий водонагрівач можна встановити в приватному будинку або великій квартирі.

При виборі об’єму, відштовхуйтеся від типу вашого будинку, власних потреб та кількості людей, яка буде ним користуватися.

Що ще потрібно знати про бойлери Ventolux?

Всі водонагрівачі з модельного ряду мають однакові функції й відрізняються тільки об’ємом. Кожен з пристроїв монтується безпосередньо до стіни.

Матеріал зовні – це емальована якісна сталь. Вона стійка до ушкоджень і за нею легко доглядати. Внутрішнє оздоблення виконане з титанової емалі. Цей спосіб обробки бака не поступається аналогам з нержавіючої сталі. А ще, має антикорозійні та антибактеріальні властивості. Управління всіх бойлерів – кнопкове.

В нижній частині приладів розміщено невеликий цифровий дисплей.  Всі бойлери мають індикатори температури води у баку, виставлення температури, включення, виключення та інших режимів. Максимальна температура нагріву води – до 75 °С.

Обираючи водонагрівач від української компанії Ventolux, ви отримуєте надійний пристрій на довгі роки. Всі прилади з асортименту є безпечними для використання та мають один рік гарантії. 

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter