Протести в Парижі: кількість затриманих росте

 129012422 gettyimages 1473998897

У Парижі тривають протести проти пенсійної реформи. Демонстранти заблокували ключову магістраль навколо столиці Франції, за даними влади кількість затриманих демонстрантів складає понад 300 осіб, інформує УНН.

У п'ятницю, 17 березня, 200 протестувальників заблокували ключову магістраль навколо Парижу та посилили страйки на нафтопереробних заводах. За словами міністра внутрішніх справ Джеральда Дарманіна, під час заворушень у Франції було заарештовано 310 осіб, у тому числі 258 у Парижі.

"Опозиція легітимна, протести легітимні, але сіяння хаосу – ні", – сказав він.

Член профспілки CGT з мережі супермаркетів Monoprix, 51-річна Сумая Гентет, заявила, що "розлючена" і продовжуватиме протестувати, доки законопроєкт не буде відкликано.

"Вони не беруть до уваги те, що хочуть люди", - сказала вона.

Її колега Ламія Керрузі погодилася і додала: "(Президенту Франції Еммануелю, - ред.) Макрону наплювати на людей. Він не розуміє мови народу, реформу потрібно скасувати".

В енергетичному секторі страйкарі мали зупинити виробництво на великому нафтопереробному заводі до цих вихідних або не пізніше понеділка, заявив представник профспілки CGT Ерік Селліні. Робітники вже проводили безперервний страйк на північному заводі TotalEnergies de Normandie, але зупинка виробництва призведе до ескалації протестів.

Страйкарі продовжували доставляти менше палива, ніж зазвичай, з кількох інших місць, додав Селліні.

Нагадаємо

У четвер, 16 березня, тисячі людей зібралися у столиці Франції, щоб висловити протест уряду президента Еммануеля Макрона, який нав'язав неоднозначну реформу пенсійного забезпечення без голосування у парламенті. Поліція застосувала проти демонстрантів сльозогінний газ.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter