пропагандист соловйов вимагає введення російських військ до Берліна та Парижа

252100

путініст також згадав недобрим словом і комуністичну владу.

російський пропагандист владімір соловйов впав в істерику, вимагаючи, щоб війська рф увійшли до Берліна та Парижа. Детальніше про цей курйоз розповідає "Дивогляд".

путініста обурили слова канцлера Німеччини Олафа Шольца, який заявив, що Захід повинен зробити все, щоб росія програла війну з Україною. Для цього наша держава потребує більше озброєння, яке постійно надходить з дружніх країн. Зокрема, йдеться про французьку бронетехніку.

Цей факт не дає спокою пропагандисту, відповідь якого не змусила на себе чекати:

"Шольце, отже ми повинні увійти до Берліна. І ніколи їх не виводити. Поставив свою версію колісних танків, Макроне?! Отже, ми повинні увійти до Парижа. І ніколи не виводити звідти свої війська!", – емоційно сказав кремлівський соловйов.

путініст також із впевненістю заявив, що після Другої світової війни "американці окупували частину Європи". соловйов несподівано звинуватив комуністичну владу, яка було занадто м'якою щодо європейських країн:

"Дурні! Горбачов, Єльцин, які вивели наші війська зі Східної Європи. Дурень Хрущов закрив нашу військову базу в Фінляндії! Сіпнулися б зараз всі ці... Мовчали б у ганчірочку, не було б ні санкцій, нічого", – заявив пропагандист.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter