Найкращі регіони Туреччини для купівлі вторинної нерухомості

25 original 1

Купівля вторинної нерухомості стає дедалі популярнішим способом інвестування коштів і забезпечення свого майбутнього. Вибір регіону має критичне значення, оскільки різні ринки пропонують різні можливості та ризики.

Переваги купівлі вторинного житла в Туреччині пов'язані з більш низькою ціною, порівняно з новобудовами, добре розвиненою інфраструктурою району, а також економія часу на оформлення документів. Слід розуміти, вторинна нерухомість у Туреччині https://myestateinvest.com/vtorichnaya-nedvizhimost/ її якість, вартість і кількість пропозицій сильно відрізняється залежно від регіону: курортна або центральна частина країни.

Анталья

Анталья, вважається перлиною турецького узбережжя: приголомшливі пляжі, різноманітні культурні пам'ятки. Провінція Анталья 2022 року посіла друге місце за продажами. Ринок нерухомості стабільний, і придбання вторинного житла тут може бути вигідним вкладенням. Місто приваблює як туристів, так і жителів, що створює потенціал для оренди.

Стамбул

Стамбул є мостом між Європою та Азією, і його нерухомість надзвичайно різноманітна. Історичні райони, як-от Старе місто, приваблюють любителів культурної спадщини, тоді як більш сучасні райони вирізняються сміливими дизайнерськими рішеннями, комфортними умовами для життя та відпочинку. Ринок у Стамбулі динамічний, що створює багато можливостей для інвесторів.

Фетхіє

Фетхіє розташований на Егейському узбережжі. Цей регіон відомий своїми красивими пейзажами та історичними пам'ятками, приваблює як туристів, так і тих, хто шукає тихе місце для відпочинку. З огляду на його потенціал для розвитку туристичного бізнесу, інвестиції у вторинну нерухомість у Фетхіє можуть бути ефективними.

Аланья

Аланья є популярним курортом з мальовничими пляжами і багатою історією. Цей регіон цікавий для приїжджих і місцевих жителів. Придбання житла тут - можливість здачі в оренду туристам. Також цей регіон можна розглядати для релокейту власною сім’єю.

Мерсин

Мерсін - популярний курорт і торговий порт, тому ринок нерухомості регіону наразі перебуває у фазі активного розвитку, що може призвести до підвищення вартості житла в майбутньому.

Регіон для інвестицій слід обирати, орієнтуючись на власні цілі (для переїзду, подальшої здачі, перепродажу), бюджет та вподобання.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter