Як майбутній президент з’явився у кадрі «Один удома-2»

IMG 6104 450x800

Мільярдер і, на момент зйомок, в далекому майбутньому Президент США у фільмі «Один удома 2» показує дорогу Кевіну у вестибюлі готелю. Режисер відомої у всьому світі комедії Кріс Коламбус розповів в інтерв’ю Business Insider, яким чином у кадрі опинився мільярдер Д. Трамп і чому було вирішено залишити цю сцену у фіналі. Новини та подробиці про це знову з’являються напередодні Різдва, а вперше режисер розповів про це у зв’язку з 30-річчям фільму.

Дональд Трамп в «Один удома 2»

На першому показі картини фокус-група почали несподівано аплодувати після сцени, де Д. Трамп з’явився у вестибюлі готелю і показав дорогу Кевіну Маккалістеру.

Виявляється, поява Трампа в кадрі спочатку взагалі ніяк не обговорювалася і не планувалася. Знімальна група домовилася про проведення зйомок у лобі відомого готелю «Плаза» у Нью-Йорку, який на той час належав Трампу. За право роботи в готелі було заплачено гроші, але Трамп несподівано поставив ультиматум: сказав, що якщо його не візьмуть в епізод, він заборонить проведення зйомок.

Насправді Трамп, як виявилося, часто ставив такі умови режисерам, про це вже писали новини кіно з усього світу. Під час зйомок кінофільму «Запах жінки» режисер Мартін Брест зіткнувся з таким же ультиматумом. Йому довелося витратити годину, коли Трамп з’являється в кадрі та зірка Аль Пачіно каже йому невелику фразу: “Здрастуйте, містере Трамп!”. Обов’язковою вимогою тоді було назвати його на ім’я.

У серіалі «Секс у великому місті» Трампа бачить Саманта Джонс. Крім цього, він зіграв самого себе в кількох фільмах 90-х: «Компаньйон», комедії «Зразковий самець», потім «Кохання з повідомленням», а також у серіалах «Принц із Беверлі-Хілз», «Няня», «Непередбачувана Сьюзан». До речі, із «Запаху жінки» після проведення зйомки Містера Трампа режисер таки вирізав.

А ось в «Один домі 2» майбутнього президента таки вирішили залишити. І Коламбус не схибив. Реакція глядачів була свідченням цього. Таким чином Трампу довелося буквально пробиватися шантажем і погрозами у світовий кінематограф, що в принципі зрозуміло, тому що акторськими даними він має сумнівні. Натомість впізнаваність перед майбутньою передвиборчою кампанією він таки підвищив такими діями ґрунтовно.

Хто ще знімався у камео

До речі, багато відомих людей із задоволенням знімалися і знімаються в камео – епізодичних ролях, коли актор часто навіть не вказаний у титрах. Вони робили це не бувши професійними акторами, а просто обожнюючи кіно. Той самий Ілон Маск мелькає в «Теорії великого вибуху» і в «Залізній людині», озвучує сам себе в «Південному парку» та в «Сімпсонах». Стівен Хокінг теж не оминув «Теорію Великого Вибуху» і зіграв досить повноважну роль у «Стартреку».

Ну і звичайно кажучи про камео, не можна не згадати про Стена Лі – відомого редактора Marvel Comics, який знявся абсолютно у всіх фільмах, пов’язаних зі своїми коміксами. Але оскільки його улюбленим героєм завжди залишався Людина Павук, він так чи інакше миготів у всіх мультфільмах, іграх, серіалах, фільмах пов’язаних із цим героєм.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter