Чи варто їхати з немовлям на море?

 

2066 13

Для багатьох батьків маленький вік дитини – автоматична заборона на подорожі. Тобто про відпочинок з немовлям на морі можна забути. В крайньому разі дозволяється поїхати до родичів у село чи на дачу. Однак є молоді мами та татусі, які значно легше ставляться до вагітності та батьківства, не відмовляючи собі у звичних задоволеннях.

Чи необхідно забороняти собі подорожі, якщо ви молода годуюча мама з немовлям до року?

Якщо ви бажаєте мандрувати з малюком, то мандруйте! За умови, що дитина здорова, а ви відповідально підійшли до організації відпочинку, відпустка пройде на відмінно. Щоб його не зіпсували прикрі дрібниці і непередбачені обставини, потрібно підготуватися по всіх фронтах.

Багато молодих мам дуже прив’язані до своїх дітей. Вони не допускають навіть думки, що сина або доньку можна залишити бабусі з дідусем на тиждень або, навіть, день. По-перше, немовля може бути на грудному вигодовування. По-друге, навіть якщо малюк їсть суміш, зв’язок мами з дитиною до року надзвичайно великий.

Тому романтичний відпочинок для батьків в таких сім’ях обмежується в кращому випадку вечерею в ресторані, а відпустка планується для всіх членів сім’ї, навіть якщо малюкові всього кілька місяців.

Відпочинок з немовлям на морі чи в іншому місці передбачає можливість оформлення медичної страховки. Страх, що з дитиною щось станеться, є основною причиною, яка змушує сидіти в задушливому місті. Оформлення страховки займає небагато часу і дає відчуття безпеки. Можна бути впевненим, що при виникненні неприємностей дитина отримає грамотне медичне обслуговування.

Обов’язково потрібно подбати про аптечку. З собою повинні бути засоби першої допомоги: стерильний бинт, пластир, перекис водню, антисептик, крем від сонця для найменших. Якщо у малюка ріжуться зуби, знадобиться спеціальний гель для ясен.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter