«Ми поруч»: Дмитрівка отримала допомогу в рамках благодійного заходу боротьби з COVID-19

mi poruch dmitrovka 

Найвіддаленіше село Краматорського району сьогодні отримало допомогу у рамках благодійного заходу боротьби з #COVID19. Про це повідомляється на сторінці Агенції розвитку та іновацій «Наш Краматорськ» у Фейсбуці.

Дві тисячі захисних масок передав для потреб дитячого садочка та школи директор Благодійного фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ», керівник депутатської фракції НК у міській раді Александр Шевченко.

«Я вважаю, що персонал, який працює з дітьми, знаходиться у зоні ризику. Працівники мають бути захищеними і безпечними водночас. Під час розмови з завідувачкою дитячого садочка Дмитрівки Наталією Телятник дізнався, що заклад відвідує 15 діток. Зовсім небагато. Але переконаний, що увагу потрібно приділяти не тільки до великих освітніх установ, а до таких маленьких закладів» , - зазначив Олександр Шевченко.

Також засоби захисту отримають пенсіонери села.

Благодійний фонд Maxim Efimov «Наш Краматорськ» є одним з ініціаторів проведення акції «Ми поруч». Навколо ідеї допомоги у протидії поширенню коронавірусної інфекції вдалося згуртувати міську владу, громадські організації, військових, підприємців та активних депутатів. За словами Олександра Шевченка, наступного тижня Командування об’єднаних сил #ЗСУ передасть партію гуманітарної допомоги лікарням Краматорська.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter