Відбувся воркшоп для музейних працівників «Концептуальні підходи до музеєфікації російсько-української війни»

 

Воркшоп «Концептуальні підходи до музеєфікації російсько-української війни» відбувся 6-7 грудня.

Метою заходу було ознайомлення з напрацюваннями та досвідом фахівців, які працюють з музеєфікацією російсько-української війни, отримання практичних навичок та вироблення спільних засад для створення експозицій, присвячених російсько-українській війні.

Організаторами воркшопу виступили Український інститут національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Донецька обласна державна адміністрація, Донецький обласний краєзнавчий музей.

Воркшоп розпочався з вітального слова голови Українського інституту національної пам’яті Антона Дробовича, генерального директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла, заступника начальника Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації Аліни Певної.

Перший день воркшоп був спрямований на отримання теоретичних знань, другий – на набуття практичних навичок, корисних для побудови експозицій, присвячених російсько-українській війні.

7 грудня відбулось обговорення ключових питань щодо створення Музею російсько-української війни у Слов’янську. Дискутували про місію та мету музею, його цільову аудиторію, головний меседж, який має почути відвідувач, формування фондової колекції, спілкувались на інші важливі теми.

Дводенний воркшоп допоміг знайти відповіді на деякі питання створення сучасного музею, є надія на подальшу плідну співпрацю з провідними музейними закладами України та фахівцями з різних областей у справі створення музею сучасної російсько-української війни.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter