Любовні відносини — робота для двох. Не може вийти здорових відносин в тих парах, де у партнерів є згубні звички, що руйнують союз. Тобто коли закохані не мислять себе як пара, а знаходяться разом з якихось інших причин. Сьогодні розповімо про помилки в мисленні і поведінці, які ви точно не зустрінете у тих, хто планує здорові, гармонійні і тривалі стосунки.

Звичка ідеалізувати партнера

Якщо хочете побудувати тривалі, міцні і здорові відносини, як можна раніше припиніть ідеалізувати партнера.

На перших етапах відносин ми ідеалізуємо партнера через брак інформації про нього, тим самим доповнюючи образ і заповнюючи порожнечі. Це ще можна пробачити. Але ідеалізація йде пліч-о-пліч з розчаруванням, тому що часто ми не вгадуємо відсутні риси людини і засмучуємося потім, навіть сердимося, коли спливає істина, що не збігається з нашими очікуваннями. Тому, якщо хочете побудувати тривалі, міцні і здорові відносини, як можна раніше припиніть ідеалізувати другу половинку. Взагалі позбудьтеся від цієї звички.

Звичка боротися за лідерство в парі

Звичка скрізь і завжди бачити себе лідером, іноді позбавляючи партнера волі до дій, призведе до розставання.

Якщо у вас іноді виникають думки, що партнер неправомірно бере прийняття рішень на себе, а ви частіше наступаєте собі на горло і підкоряєтеся, у нас погані новини. У здорових і зрілих відносинах дві людини сприймають один одного як єдину команду: не хочуть сперечатися і боротися за лідерство. Любов і відносини — не змагання, тут немає переможців і переможених. Тому звичка скрізь і завжди бачити себе лідером, іноді позбавляючи кавалера або даму серця волі до дій, призведе не до бажаного результату, а тільки до розставання.

Звичка скупитися

Якщо звичка скупитися в парі що уже сформувалася не пропала, це натяк, що ні з тією людиною ви намагаєтеся будувати відносини.

Жадібність буває різна. Вам може бути шкода грошей на другу половинку або ви можете відчувати небажання вкладатися в сімейний бюджет. При таких звичках поведінки люди розлучаються досить швидко, тому як одному доводиться орати за двох. А ще скупитися можна увагою, силами і часом, емоціями, які ви не готові витрачати на людину поруч. Природно, здорові відносини ніколи не вийдуть, коли домогтися їх намагається тільки один з двох. Якщо звичка скупитися в уже в парі що сформувалася не пропала, це натяк, що ні з тією людиною ви намагаєтеся будувати своє "довге і щасливе" життя.

Звичка чекати зради і підстави від партнера

Якщо ви або ваша друга половинка не в змозі порадіти один за одного, починаєте заздрити досягненням і успіхам, на які відносини ви розраховуєте? Раз не виходить підтримати людину поруч, чи потрібна вона вам взагалі? Слід замислитися, а скільки ще вийде терпіти і миритися з почуттям, що гризе зсередини. І чи потрібен взагалі такий партнер, який постійно провокує в вас заздрість і страх помсти? У здорових і зрілих відносинах звички постійно чекати підстави від іншого через свого ж успіху бути не може.

Звичка маніпулювати

Якщо поза сварки і конфлікту ви дозволяєте собі образити половинку, це пряма ознака вашої несумісності.

Абьюзу і маніпуляціям не те що не місце в гармонійних і зрілих романтичних відносинах, вони взагалі до них не доводять. Змушувати різними способами партнера робити те, що він не хоче, — пряма дорога до розставання. Навіть якщо перший час такі замашки хтось із пари терпів, довго так тривати не може. У жертви почнуться серйозні психологічні проблеми, а агресору стане нудно. Якщо поза сварки і конфлікту ви дозволяєте собі образити кохану людину, це пряма ознака вашої несумісності. До того ж таким чином ви ображаєте і себе, тому що це був в тому числі і ваш вибір — почати зустрічатися.