Сухі ділянки шкіри на обличчі: як їх позбутися

maska krastavici

Сухі ділянки на шкірі обличчя можуть з’являтися і зникати – зазвичай це пов’язано з гормональною перебудовою організму, зміною умов навколишнього середовища (вологості, температури і т.д.), неправильним доглядом за шкірою і з використанням неякісної косметики.

Відновлення балансу шкіри і вирівнювання її окремих ділянок по жирності виробляється за допомогою застосування спеціальних косметичних засобів. Креми, що містять ртуть, спиртові компоненти, перекис водню і кислоти, дуже реактивні і діють інтенсивно, усуваючи нерівномірні плями. Поступово клітинна структура шкіри відновлюється, поверхневий шар регенерує, і сухі ділянки зникають. Застосовувати такі засоби слід один раз в день, перед нанесенням очищаючи шкіру спеціальним лосьйоном або молочком.

Хорошою дією на шкіру володіють трав’яні екстракти – підберіть склад, який знімає роздратування і запалення (ромашка, звіробій, календула і ін.). Вранці і ввечері протирайте шкіру ватним диском, змоченим в концентрованому трав’яному настої. Також корисно додавати сухі трави в живильні маски.

Найшвидший і гарантований результат забезпечують салонні процедури – корекція верхнього шару шкіри, його видалення і оновлення тканин дозволяють вирівняти структуру шкіри. Хімічний пілінг діє подібно розчиннику – слабкі кислоти, потрапляючи на шкіру, викликає відторгнення верхнього шару епідермісу. Оновлені тканини потребують дбайливого ставлення – їх не можна підставляти сонцю, холоду і вітру, інакше проблема сухих плям і інших нерівностей обличчя знову повернеться. В цілому процедура ефективна і коли зникає почервоніння, то шкіра виглядає оновленою, свіжою і здоровою.

Аналогічну дію на шкіру надає лазер – в результаті проведення процедури шліфування відбувається видалення поверхневого шару і оновлення клітин за рахунок посилення клітинного обміну. Шкіра не тільки оновлюється, а й стає підтягнутою, повертається її пружність. У порівнянні з хімічним пілінгом лазерне шліфування є щадним методом, але основним його недоліком є висока вартість.

Ще одна популярна і ефективна процедура – фототерапія. Дія світлового променя дозволяє зберегти цілісність шкірних покривів, але сухі плями зникають. Хоч би яка була причина появи сухості на окремих ділянках шкіри, необхідно проводити профілактику подібних явищ – доглядати за шкірою правильно, вчасно лікувати захворювання.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter