10 порад для догляду за шкірою тіла

10 porad

Красива, здорова шкіра вимагає щоденного догляду. Якщо ви будете регулярно дотримуватися цих правил, ваша шкіра буде більш м’якою, еластичною, сяючою та красивою.

ПРАВИЛО 1
Захищайте шкіру від сонця
Щоб зберегти здоров’я шкіри, не виходьте на сонце без захисту. Нанесіть захисний крем від сонця з SPF-фактором, що відповідає вашому типу шкіри. Оновлюйте захист по мірі необхідності. Також ми наполегливо рекомендуємо триматися в тіні в найспекотніші години дня.

ПРАВИЛО 2
Використовуйте засоби, що делікатно очищують шкіру
Ваша шкіра стає сухою після того, як ви приймете душ? Важливо щодня використовувати косметичні засоби, що делікатно очищують шкіру і не містять мила. При використанні занадто агресивних косметичних засобів шкіра стає дуже сухою, і ви відчуваєте дискомфорт. Кращий косметичний засіб для використання — це мило, збагачене ліпідами.

ПРАВИЛО 3
В душ!
Для шкіри душ є кращим, ніж ванна, після якої шкіра стає сухішою. Використовуйте теплу, а не гарячу воду. Той, хто не уявляє свого життя без ванни, може приймати її час від часу. Проте не слід робити це занадто довго.

ПРАВИЛО 4
Дбайливо витирайте шкіру
Перш ніж вийти з душу, добре сполосніть все тіло, щоб повністю змити залишки миючого засобу. Потім починайте швидко витиратися, ніжно промокаючи рушником ноги, груди, руки і т.д. НЕ тріть шкіру до повного висихання.

ПРАВИЛО 5
Щодня зволожуйте шкіру
Зробіть щоденне зволоження шкіри вашою звичкою. Дбайливо промокнувши її рушником, нанесіть відповідний крем. Це дозволить відновити гідроліпідну плівку епідермісу. Не забувайте про те, що зволоження потрібне ШКІРІ ВСІХ ТИПІВ.

ПРАВИЛО 6
Одягайтеся тепліше, коли на вулиці холодно
Ви звертали увагу, що взимку шкіра стає більш чутливою? Насправді холодна погода, як і вітер та сонце, сушить шкіру. Ви відчуваєте дискомфорт, пощипування й стягнутість. В разі зниження температури одягайтеся тепліше. І не забувайте захищати руки!

ПРАВИЛО 7
Пийте багато води
Щоб шкіра залишалася красивою, організму потрібна достатня кількість рідини. Пийте воду, приблизно 8 склянок на день. Склянка води після сну, чай на сніданок, мінеральна вода протягом дня, трав’яний чай на ніч … Таким чином, ви легко отримаєте денну норму води.

ПРАВИЛО 8
Дотримуйтесь збалансованої дієти
Збалансована дієта є корисною не тільки для організму, але й для шкіри. Щодня з’їдайте п’ять фруктів і овочів, багатих на антиоксиданти. Це дозволить вам підтримувати красу й здоров’я шкіри.

ПРАВИЛО 9
Висипайтеся
Якщо ви будете висипатися, ваша шкіра сяятиме здоров’ям. Щоб залишатися здоровим, вашому організму потрібна певна кількість сну — 7, 8, 9 годин … Насправді ж, наша потреба у сні обумовлена генетично.

ПРАВИЛО 10
Кидайте палити
Ви палите? Паління має дуже шкідливий вплив на шкіру. Колір обличчя стає тьмяним та неживим, а шкіра швидко старіє. Це сильний аргумент, щоб загасити останню сигарету. Ви так не вважаєте?

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter