9 наймодніших зачісок осені

5cb45fd026700 6352dcec16cd1

Осінь у самому розпалі, а зима – неподалік. Немає більш разючого (та найлегшого психологічно) перетворення, ніж нова зачіска. І неважливо, радикальна це стрижка чи новий спосіб зав’язати волосся. Існує безліч варіантів.

Загальний настрій – неважко здогадатися, але коли йдеться про зачіску, ми черпаємо натхнення з минулого, а головним чином із 70-х. Ми також відкидаємо чоловічі та жіночі стрижки на користь зачісок, які стирають межі, ставлячи ґендерну плавність на перший план. І, нарешті, ми обираємо блищання: здорове, сяйливе волосся, від якого відбивається світло. 

Vogue поспілкувався з найкращими перукарями світу, щоб дізнатися, що саме, на їхню думку, буде цієї осені на піку.
Хлопчачий боб

Що каже король бобу Джордж Нортвуд про осінні зачіски? "Я стрижу "хлопчачі боби". Волосся спереду трохи коротше. Це не всім пасує і це не найкрасивіша форма, але абсолютно точно вона стає дедалі популярнішою".

Стрижка "Сейчел"

Минулого літа сучасна стрижка Рейчел була всюди, і вона досі популярна. Останньою ітерацією стилю, за словами Сіда Хейса, є "Сейчел". "Це поєднання стрижки Рейчел з Shag – каже він. – Якщо ви відрощували Shag, це ідеальний момент, щоб створити "Сейчел" — попросіть перукаря зберегти форму навколо обличчя, але нехай пасма будуть трохи довшими. Шари мають при цьому залишитися". Чудово підходить тим, у кого від природи пряме або злегка хвилясте волосся. Його головна порада – грубий зріз.

Пухнаста текстура 70-х
Дейзі Едгар-Джонс. Getty Images

"Вплив 70-х усе ще доволі помітний, і мені дуже подобається пухнасте текстуроване волосся як тренд, — каже Нортвуд. – Трохи недбала Голді Хоун, але в сучасному прочитанні". Тоді не було безлічі інструментів, які ми маємо зараз, тому будь-який пух був природним, але сьогодні Нортвуд має спосіб "підвищити пухнастість". "Злегка висушіть волосся, але дуже невимушено – не перестарайтеся і залиште частину природної текстури, – радить він. – Потім скористайтеся круглою щіткою та пройдіться по довжині, починаючи з середини. Не робіть це ідеально". Це один із прийомів, який він регулярно використовує на своїй клієнтці, Дейзі Едгар-Джонс.

Сlavicut (волосся, підрізане до ключиць)

Якщо у вас тонке волосся і ви бажаєте підсилити його текстуру та об’єм, оберіть "clavicut", – радить Бернардо Васконселоса. "Стрижка передбачає створення невидимих ​​шарів, щоб надати волоссю неймовірного руху", — каже він. "Зріз, розташований біля ключиці, підходить будь-кому". Поєднайте з легкими відблисками, і очікуйте, що ваше волосся миттєво виглядатиме об’ємнішим і густішим

Загорнуті кінчики

"Це щось із фільмів 80-х, — пояснює Джен Аткін, – зачіска багатих дівчат". Ця зачіска, з її слів, дуже актуальна зараз. Легко спробувати, незалежно від стрижки: все, що вам потрібно зробити, – це висушити феном, випрямити або завити волосся на кінчиках, у напрямку до обличчя. "Нещодавно я почала це робити, і це робить кінчики просто ідеальними – за лічені секунди".

Gender fluid
 
Жіночі зачіски стають дедалі андрогіннішими, а чоловічі – більш жіночними, – каже Нортвуд. "Стрижка піксі є очевидною: набагато більше дівчат відчувають себе достатньо сміливими, щоб обрати по-справжньому коротку стрижку, а чоловіки роблять довші стрижки", — додає він.
 
Об'ємні укладання
 
У дусі гламуру 90-х: Вернон Франсуа проголошує об’ємні зачіски трендом цієї осені. "Вони випромінюють чарівність і стають у центрі уваги з будь-якою текстурою волосся – ламаним, кучерявим, хвилястим, прямим, з косами та локонами", – каже він. – Додайте власні аксесуари та прикраси, щоб піднятися на новий рівень".
 
Повернення фену

Останніми роками сушіння волосся природним шляхом або, як його ще називають, сушіння на повітрі стало популярним. До недавнього часу наголос робився на волоссі, яке майже не потребує догляду. Попри те, що ця парадигма все ще існує, багато хто підвищує ставку та шукає дорогого блиску, каже Люк Хершесон.

"Літо — це висушене повітрям волосся, яке часто здається сухим, але зараз осінь — це насичений, розкішний і дорогий блиск", — каже він. Як наслідок, багато хто відпускає волосся і робить шари, пасма біля обличчя, замість того, щоб обрати рівні зрізи. Він згадує Брук Шилдс і Моніку Беллуччі як ікони такого типу зачісок.

Як досягти ідеального результату? Почніть просто з душу (не сидіть довго з волоссям у рушнику), розчешіть волосся та "потім грубо висушіть його – потягніть і розтягніть волосся пальцями, як щіткою", — каже він. "Тоді брашу доведеться менше працювати".

Чубчик, що обрамляє обличчя

Один із найпростіших способів змінити свій образ — спробувати чубчик. Хейс згадує стиль 70-х як один із найпопулярніших, що дозволяє ніжно привернути увагу до рис обличчя. "Кути чубчика повз краї брів довші, що надає форму дуги над чолом, а потім пасма чубчика перетікають у решту стрижки", — пояснює він. "Тому коли ви збираєте волосся у хвіст, лишається кілька м’яких шарів, що обрамляють обличчя та лінію щелепи, що зараз є великим трендом".

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter