Зовсім не пасують один до одного: 7 пар кольорів, які не варто поєднувати в одязі

Nupbz12Rl3ml2LJpMyWlFO4488pDaN566Y8X7Bgz

Зважте на ці рекомендації при підборі образу

 

Колір одягу грає у створенні гармонійного образу не останню роль. Вдало підібрані кольори можуть візуально зробити жінку стрункішою, а деякі відтінки повнять і підкреслюють проблемні місця. Також у палітрі є кольори, які категорично один одному не підходять. Дізнайтеся про невдалі поєднання і уникайте їх у вбраннях.

1. Коричневий та чорний

Коричневий та чорний — два темні кольори, які не варто поєднувати в одязі. Змішуючись, вони перетворюють образ на похмуру пляму. Альтернативи пастельних або нейтральних тонів завжди добре виглядають із цими кольорами.

2. Сірий та коричневий

Сірий та коричневий кольори в одному образі погано грають, створюючи брудний та похмурий візуальний ефект. Сірий колір краще поєднувати з чорним, а коричневий - з теплим бежевим або піщаним.

3. Синій та чорний

Темно-синій та чорний кольори в комбінації обтяжують образ, тому таке поєднання сміливо можна назвати одним із найбільш невдалих. Набагато краще з синім поєднується холодний сріблястий або білий кольори.

4. Червоний та зелений

Ці кольори добре підходять для різдвяного декору, але в одязі поєднувати їх не варто. Інакше ми ризикуємо стати схожими на помічників Санта-Клауса.

5. Зелений та помаранчевий

Яскравий помаранчевий у поєднанні з холодним зеленим створює справжнє випробування для очей, тому будьте обережними у комбінуванні речей цієї гами. Хороший спосіб змішувати подібні кольори - вибирати їхні пудрові, менш насичені варіанти.

6. Фіолетовий та жовтий

Ці два яскраві кольори не мають між собою нічого спільного, і в поєднанні можуть створювати незграбне і нав'язливе враження.

7. Червоний та помаранчевий

Будучи дуже близькими в кольоровій гамі, червоний і помаранчевий так само погано поєднуються, як і коричневий із чорним. Спробуйте інші комбінації, щоб зробити образ більш гармонійним.

Якщо ви не хочете помилитися в поєднанні кольорів свого гардеробу, керуйтеся наступною порадою: не поєднуйте більше трьох кольорів в одному образі, а якщо вже й робите це, то третій обирайте тільки для деталей або аксесуарів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter