Несподіваний трюк прибере вм’ятини від меблів на килимі: все необхідне у вас є вдома

98765222232

Лайфхак звучить дивно, але швидко вирішує проблему з килимом.

Килим, який у будинку виконує не тільки інтер’єрну функцію, а й утеплює підлогу, іноді може постраждати від дивана чи ніжок столу. Однак один дієвий лайфхак прибере будь-які вм’ятини, які могли залишитися на поверхні від меблів.

Як пише видання mirror, за допомогою підручних матеріалів ви зможете легко й швидко прибрати вм’ятини від меблів на килимі. Невеликі маніпуляції повернуть форму покриттю.

Якщо меблі стоять на м’якій поверхні протягом тривалого періоду часу, в результаті можуть залишитися сліди на килимі. Часто з такою проблемою стикаються ті, хто переїжджає.

Щоб прибрати вм’ятини на килимі від меблів, спробуйте скористатися несподіваним трюком з льодом і вилкою. Для цього помістіть кілька кубиків льоду в поглиблення, дайте йому розтанути, а потім спушіть волокна тканини вилкою. Альтернативний метод: залишити лід на килимі на ніч, а вранці ретельно пройтися по поглибленнях пилососом.

Крім того, можете скуштувати інший спосіб, щоб повернути килиму свіжий вигляд. Виріб можна розгладити за допомогою вологого рушника та праски.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter