Як випрати взуття в машині-автомат і не зіпсувати його, корисні поради

wwe1

Будь-який стильний образ легко зіпсувати брудним взуттям. Щоб виправити цю прикру помилку, не обов'язково бігти в хімчистку, адже випрати улюблені кросівки можна і в домашніх умовах. Надійним помічником у цій непростій справі є пральна машинка.

Що буде, якщо випрати взуття в машинці

Багато хто звик прати взуття вручну, але при цьому деякі не забувають і про існування пральної машинки. Правда, слід зрозуміти заздалегідь, яке взуття можна прати в ній, а яке краще привести в порядок за допомогою ручного прання. До уваги беруться фасон, матеріал і декоративні деталі.

Визначити, чи можна прати кросівки в пральній машинці, можна самостійно. Досить поглянути на їх матеріал і декор. Якщо ви бачите елементи, які після прання можуть постраждати, то краще не ризикувати і очистити його іншим способом. Прати в машинці можна кросівки і кеди з текстилю, а ось замшеві лофери краще очистити вручну. Не рекомендується прати шкіряне взуття і те, в якому в якості основного матеріалу виступає шкірозамінник.

Як випрати взуття в пральній машині-автомат і не зіпсувати його

Більшість сучасних моделей пральних машин мають спеціальну програму, яка призначена для прання взуття. Вона, зазвичай, самостійно підбирає відповідні опції. Однак якщо такого режиму немає, то можна вибрати делікатне прання:

  • не включати більше 600 оборотів в хвилину;
  • температура не повинна перевищувати 40 градусів;
  • не користуватися режимом сушки і віджиму.

Запам'ятавши ці нескладні правила, можна без особливих зусиль випрати улюблену пару взуття. До того ж це помітно економить час і сили, на відміну від ручного прання. Часто багато хто задається питанням, скільки пар взуття можна одночасно прати в машинці. Багато в чому все залежить від її технічних характеристик.

У будь-якому випадку краще не перевантажувати пральну машинку взуттям, інакше ви просто можете зіпсувати улюблені кросівки. Бажано не прати більше 2 пар.

Також слід розуміти, що не варто поміщати в машинку сильно забруднене взуття, так як це негігієнічно. Краще заздалегідь його очистити від шматків бруду і тільки потім поміщати в пралку. Після прання взуття необхідно почистити сам барабан. Для цього можна використовувати спеціальну капсулу. Тільки при такому розкладі прання взуття в пральній машинці можна вважати гігієнічним. У будь-якому випадку краще почати з одягу і тільки потім прати взуття.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter