Як можна використовувати бананові шкірки в побуті - лайфхаки

gjhkd667

Бананова шкірка, найчастіше, відправляється в смітник - люди вважають, що на ній можна тільки посковзнутися, як в мультику. Насправді, шкірка від банана відмінно виручає в побуті - вона здатна відбілити зуби, почистити взуття або стати добривом.

Бананова шкірка для обличчя - варіанти застосування

Шкурка від банана допоможе вам повернути привабливий колір обличчя і поліпшити стан шкіри - достатньо лише раз на тиждень протирати шкіру шматочком шкірки від стиглого плоду. Фруктові кислоти, які є в складі шкірки, м'яко очищають шкіру, мають відлущувальний ефект і насичують дерму необхідними речовинами. Жінки, які регулярно роблять таку косметичну процедуру, помічають навіть зменшення кількості зморшок.

Крім того, за допомогою шкірки можна боротися з подразненням - в такому випадку обличчя потрібно протирати м'якою стороною шкірки. Можна на кілька хвилин прикладати її до проблемної ділянки - свербіж, почервоніння і висипання пройдуть за пару днів.

Бананова шкірка для зубів - як відбілити

Магія шкурки від банана полягає в її унікальній відбілюючій властивості. Кожен раз після чищення зубів відрізайте шкірку від банана і протирайте нею зуби, як би поліруючи їх. Такий ритуал допоможе вам прибрати плями на емалі і захистити зуби від шкідливих хімічних речовин, які є в складах багатьох зубних паст.

Як чистити взуття банановою шкіркою - лайфхак

Якщо ви помітили, що улюблені черевики виглядають поношеними, матеріал на них "збився" і потьмянів - на допомогу прийде бананова шкірка. Візьміть шматочок бананової шкірки, розгорніть її м'якою частиною (тією, де містяться фруктові кислоти) і протріть взуття. Ви здивуєтеся, але навіть старенька пара черевиків буде сяяти і блищати чистотою.

Бананова шкірка для квітів - як використовувати

Кімнатні рослини швидко покриваються пилом і брудом, навіть якщо регулярно протирати їх ганчіркою. Протріть листя шматочком бананової шкірки. Таким же способом можна протирати багато воскових рослин - кислоти в складі бананової шкірки подарують блиск і лиск листю квітів і будуть перешкоджати утворенню шару пилу.

Бананова шкірка як добриво і від шкідників

Компостна купа повинна бути у кожного городника, і туди цілком можна відправити банан. Шкурка привнесе в компост калій і фосфор, які сприятливо впливають на розвиток рослини - зміцнить її кореневу систему і навіть допоможе легше пережити зиму. Також ви можете використовувати шкірку як добриво - подрібніть її і додайте в грунт, сприймаючи шкірку, як компонент. Вона забезпечить рослину безліччю поживних речовин, але ризик опіку рослини буде нижче - на відміну від способу з компостом.

Додатково можете захистити свої саджанці від попелиці - закопайте під грунт навколо рослини кілька шматочків бананової шкірки. Вона буде виділяти гази, які не подобаються садовим шкідників. Головне - не перестаратися з кількістю банана, інакше на солодкий аромат прийдуть інші непрохані гості, наприклад, гризуни.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter