Як почати тренуватися і не кинути: 4 дієві способи від вчених

grtyui545544

Займатися фізичними вправами регулярно - дуже складно, більшість людей втрачають ентузіазм за місяць-два. Американські вчені допоможуть подолати цю проблему.

Вчені вивчили поведінку понад 60 тисяч людей – як часто та наскільки ефективно вони відвідують тренажерний зал. Експеримент проводився чотири тижні. Дослідники протестували 53 різні програми тренувань та подивилися, наскільки добре вони взаємодіють, а також порівняли їх результати з результатами контрольної групи.

В результаті вони з'ясували, що все-таки існує чарівна пігулка від лінощів, і навіть не одна, а цілих чотири. Плануйте тренування

Людині важче відмовитися від тренування, якщо вона запланована. Заздалегідь визначте дні, коли вам зручно займатися, та запишіть тренування до списку справ на день. Зберіть сумку, підготуйте пляшку з водою, не забудьте взяти навушники. Будь-яка підготовка добре впливає на мотивацію та значно заощаджує час. 

Зробіть нагадування

Зробіть нагадування на телефоні, щоб у вирі справ не забути про тренування. Людина з більшою радістю піде тягати штангу і підкорювати бігову доріжку, якщо за півгодини-годину до заняття вона отримала повідомлення. Винагорода за тренування Бажано не піцею, а чимось кориснішим, щоб не зникнув ефект від занять. У дослідженні йдеться про стимули, які пропонують електронні фітнес-програми. Наприклад, коли після занять зараховували бали на Amazon у сумі 0,22 долара, частота відвідувань збільшувалася на 9%. Займайтеся популярним напрямком фітнесу

Згідно з дослідженням, якщо людина знає, що її вправи модні, то вона з великим ентузіазмом йде на тренування. Вчені розповідали відвідувачам про популярні вправи – і відвідуваність тренажерного залу збільшилась на 24%.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter