5 правил, які допоможуть швидко досягти плоского животика

b425c4cae94773b45dc8

Тільки систематична робота дозволить позбутися зайвого жирку.

1. Уникайте великої кількості простих вуглеводів

Це не означає, що треба зовсім відмовитись від них. Прості вуглеводи особливо потрібні після тренування. Вони заповнюють запаси глікогену у м'язах. До того ж, виробляють серотонін, що забезпечує спокійний сон. Тому до них варто тягтися перед тренуванням, а також після нього.

  • Прості вуглеводи слід вживати у потрібній кількості та не перевищувати рекомендовану дозу, тобто 0,8–1 г/кг маси тіла.

2. Пийте достатньо води

Вважається, що на день треба випивати близько 2 л рідини. Проте є виняток із цього правила. Якщо ви їсте більше, вам також потрібно забезпечити себе великою кількістю води, наприклад при дієті у 2500 ккал ви повинні випивати 2,5 л води в день.

  • Вибирайте мінеральні води, але остерігайтеся високого вмісту натрію, оскільки це викликає затримку води в організмі та замість схуднення може призвести до ваги.

3. Їжте багато овочів

Овочі та фрукти допомагають скинути живіт, адже в них багато води, вони низькокалорійні та легко засвоюються, містять багато клітковини та насичують шлунок.

  • Якщо ви не тренуєтеся, але хочете схуднути, їжте фрукти у першій половині дня, тому що в них міститься велика кількість простих цукрів. До фруктів можна тягтися після фізичних навантажень.

4. Пийте трав'яний чай   

Настої трав допомагають перетравлювати їжу та усувають проблеми зі шлунком, такі як: гази, метеоризм, запори. Найбільш ефективними будуть ромашка, м'ята, кропива, меліса.

  • Також пийте зелений чай, який допомагає скинути зайвий жир.

5. Не забувайте про силові тренування

Силові тренування для м'язів живота можна робити досить часто. Їм не доведеться присвячувати окремий тренувальний день. Просто додайте 15 хвилин таких вправ наприкінці заняття.

  • Якщо у вас сидяча робота, час від часу напружуйте м'язи живота. Також подбайте про правильну поставу тіла, стягніть лопатки та потягніть у живіт. Робіть так, якнайчастіше.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter